App Store Google Play

Попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення

14.11.2018 13:40
Попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення

У Кривому Розі попри мітинги та протести містяни продовжують мерзнути через відсутність опалення у будинках, передає Дніпроград.

Не дивлячись на заяви державної теплоцентралі про запуск всіх котелень і пуску тепла, мешканці Кривого Рогу скаржаться, що в їх квартирах температура не піднімається вище 10 градусів. 

Зазначимо, що відсутність тепла відзначають в різних районах міста. Зокрема опалення немає на мійрорайонах Індустріальний, Східний, Гірницький, Зарічний, 20-ий квартал, 44-ий квартал та інші.

Нагадаємо, що 12 листопада під будівлею «Криворіжгазу» відбувся мітинг, учасники якого вимагали подати газ до котелень міста. На мітингу зібралося майже 300 містян, які підпалили барикаду з шин.

В результаті після чотиригодинних переговорів депутатів Кривого Рогу та громадян з газовиками, ПАТ «Криворіжгаз» все ж таки запустило чотири котельні.

Дії службових осіб, які не прийняли рішення про подачу газу до котелень Кривого Рогу та залишили жителів без тепла в опалювальний сезон, поліція буде розслідувати як службову недбалість. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...