App Store Google Play

Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

14.11.2018 17:40
Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

Сьогодні, 14 листопада, до готелю "Академія" завітали активісти з метою змусити адміністрацію прибрати з публічного простору портрети з лідерами комуністичного режиму. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

В фойє готелю знаходяться десятки портретів Сталіна, Леніна та інших діячів більшовицького руху. "Мистецтво" вимагали прибрати представники організації С14 та "Січ-Дніпро". Окрім зображень комуністичних вождів в готелі на одній із стін зображено московський Кремль та атрибути радянського союзу. 

Як зазначив голова "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко, така явна пропаганда комунізму має бути прибрана з публічного простору.

"Неприпустимо аби леніни-сталіни ось так демонстративно висіли по місту. Адміністрація закладу не бажала самотужки прибрати комуністичну пропаганду, тож ми викликали поліцію, яка зафіксувала наші показання щодо порушення ними Закону про декомунізацію", - розповів Дороленко.

Слідчо-оперативна група поліції склала протокол за фактом заяви активістів.

Втім, навіть це не переконало адміністрацію готелю, яка не бачить в портретах катів українського народу нічого поганого.

"Я сподіваюсь, що за декілька років дії закону про декомунізацю буде хоча б один факт кримінальної відповідальності за пропаганду діячів і символів більшовиків", - підсумував Кирило Дороленко.

Варто зауважити, що на захист готелю приїхала охоронна агенція КРОК, яку пов'язують з діяльністю антимайдану та інших подібних організацій. 

Протягом 24 годин правоохороннці мають внести справу до єдиного реєстру, а після - вирішити чи вилучати картини. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...