App Store Google Play

Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

14.11.2018 17:40
Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

Сьогодні, 14 листопада, до готелю "Академія" завітали активісти з метою змусити адміністрацію прибрати з публічного простору портрети з лідерами комуністичного режиму. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

В фойє готелю знаходяться десятки портретів Сталіна, Леніна та інших діячів більшовицького руху. "Мистецтво" вимагали прибрати представники організації С14 та "Січ-Дніпро". Окрім зображень комуністичних вождів в готелі на одній із стін зображено московський Кремль та атрибути радянського союзу. 

Як зазначив голова "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко, така явна пропаганда комунізму має бути прибрана з публічного простору.

"Неприпустимо аби леніни-сталіни ось так демонстративно висіли по місту. Адміністрація закладу не бажала самотужки прибрати комуністичну пропаганду, тож ми викликали поліцію, яка зафіксувала наші показання щодо порушення ними Закону про декомунізацію", - розповів Дороленко.

Слідчо-оперативна група поліції склала протокол за фактом заяви активістів.

Втім, навіть це не переконало адміністрацію готелю, яка не бачить в портретах катів українського народу нічого поганого.

"Я сподіваюсь, що за декілька років дії закону про декомунізацю буде хоча б один факт кримінальної відповідальності за пропаганду діячів і символів більшовиків", - підсумував Кирило Дороленко.

Варто зауважити, що на захист готелю приїхала охоронна агенція КРОК, яку пов'язують з діяльністю антимайдану та інших подібних організацій. 

Протягом 24 годин правоохороннці мають внести справу до єдиного реєстру, а після - вирішити чи вилучати картини. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...