App Store Google Play

Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

14.11.2018 17:40
Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

Сьогодні, 14 листопада, до готелю "Академія" завітали активісти з метою змусити адміністрацію прибрати з публічного простору портрети з лідерами комуністичного режиму. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

В фойє готелю знаходяться десятки портретів Сталіна, Леніна та інших діячів більшовицького руху. "Мистецтво" вимагали прибрати представники організації С14 та "Січ-Дніпро". Окрім зображень комуністичних вождів в готелі на одній із стін зображено московський Кремль та атрибути радянського союзу. 

Як зазначив голова "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко, така явна пропаганда комунізму має бути прибрана з публічного простору.

"Неприпустимо аби леніни-сталіни ось так демонстративно висіли по місту. Адміністрація закладу не бажала самотужки прибрати комуністичну пропаганду, тож ми викликали поліцію, яка зафіксувала наші показання щодо порушення ними Закону про декомунізацію", - розповів Дороленко.

Слідчо-оперативна група поліції склала протокол за фактом заяви активістів.

Втім, навіть це не переконало адміністрацію готелю, яка не бачить в портретах катів українського народу нічого поганого.

"Я сподіваюсь, що за декілька років дії закону про декомунізацю буде хоча б один факт кримінальної відповідальності за пропаганду діячів і символів більшовиків", - підсумував Кирило Дороленко.

Варто зауважити, що на захист готелю приїхала охоронна агенція КРОК, яку пов'язують з діяльністю антимайдану та інших подібних організацій. 

Протягом 24 годин правоохороннці мають внести справу до єдиного реєстру, а після - вирішити чи вилучати картини. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...