App Store Google Play

Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

14.11.2018 17:40
Націоналістичний ревізор: в готелі "Академія" активісти провели рейд проти пропаганди комунізму

Сьогодні, 14 листопада, до готелю "Академія" завітали активісти з метою змусити адміністрацію прибрати з публічного простору портрети з лідерами комуністичного режиму. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

В фойє готелю знаходяться десятки портретів Сталіна, Леніна та інших діячів більшовицького руху. "Мистецтво" вимагали прибрати представники організації С14 та "Січ-Дніпро". Окрім зображень комуністичних вождів в готелі на одній із стін зображено московський Кремль та атрибути радянського союзу. 

Як зазначив голова "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко, така явна пропаганда комунізму має бути прибрана з публічного простору.

"Неприпустимо аби леніни-сталіни ось так демонстративно висіли по місту. Адміністрація закладу не бажала самотужки прибрати комуністичну пропаганду, тож ми викликали поліцію, яка зафіксувала наші показання щодо порушення ними Закону про декомунізацію", - розповів Дороленко.

Слідчо-оперативна група поліції склала протокол за фактом заяви активістів.

Втім, навіть це не переконало адміністрацію готелю, яка не бачить в портретах катів українського народу нічого поганого.

"Я сподіваюсь, що за декілька років дії закону про декомунізацю буде хоча б один факт кримінальної відповідальності за пропаганду діячів і символів більшовиків", - підсумував Кирило Дороленко.

Варто зауважити, що на захист готелю приїхала охоронна агенція КРОК, яку пов'язують з діяльністю антимайдану та інших подібних організацій. 

Протягом 24 годин правоохороннці мають внести справу до єдиного реєстру, а після - вирішити чи вилучати картини. 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...