App Store Google Play

На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

14.11.2018 15:00
На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

Мешканці житлового масиву Клочко скаржаться, що вже більше року потопають у нечистотах. Про це сьогодні, 14 листопада, містяни розповіли під час прес-конференції в прес-центрі "Відкритий", передає Дніпроград.

Марина Квітка, яка проживає за адресою вулиця Травнена 80, розповіла, що протягом року на житловому масиві щодня машина-асенізатор зливає нечистоти у люки.

«Каналізаційна труба на це не розрахована, тому усі нечистоти виливаються назад через люки на вулицю. Інколи навіть потрапляють через труби в наші будинки. Також в каналізацію зливаються промислові відходи, які на вигляд нагадують мазут», - розповіла Марина Квітка.

Окрім того, що каналізаційні стоки є шкідливими для здоров'я людей, вони мають неприємний запах, який заважє мешканцям району нормально жити.

«У нас ранок починається з дзвінка в водоканал. Ми викликали різні екологічні інстанції і навіть поліцію. Проблема в тому, що каналізаційна яма завжди забита. Міськводоканал каже нам самостійно прочищати люки. Коли взимку каналізацію засипить снігом, це зробити взагалі буде нереально», - зазначила Квітка.

Активіст Євген Філіпенко розповів, що каналізаційна труба знаходиться на балансі хімчистки, а не міськводоканалу.

«Водоканал приїжджає на наші виклики. Але після чистки, каналізаційна труба за 2 дні знову забивається. Ми відстежили, що бруд зливають машини, які заїжджають в хімчистку, і це систематично», - зазначив Євген Філіпенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...