App Store Google Play

На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

14.11.2018 15:00
На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

Мешканці житлового масиву Клочко скаржаться, що вже більше року потопають у нечистотах. Про це сьогодні, 14 листопада, містяни розповіли під час прес-конференції в прес-центрі "Відкритий", передає Дніпроград.

Марина Квітка, яка проживає за адресою вулиця Травнена 80, розповіла, що протягом року на житловому масиві щодня машина-асенізатор зливає нечистоти у люки.

«Каналізаційна труба на це не розрахована, тому усі нечистоти виливаються назад через люки на вулицю. Інколи навіть потрапляють через труби в наші будинки. Також в каналізацію зливаються промислові відходи, які на вигляд нагадують мазут», - розповіла Марина Квітка.

Окрім того, що каналізаційні стоки є шкідливими для здоров'я людей, вони мають неприємний запах, який заважє мешканцям району нормально жити.

«У нас ранок починається з дзвінка в водоканал. Ми викликали різні екологічні інстанції і навіть поліцію. Проблема в тому, що каналізаційна яма завжди забита. Міськводоканал каже нам самостійно прочищати люки. Коли взимку каналізацію засипить снігом, це зробити взагалі буде нереально», - зазначила Квітка.

Активіст Євген Філіпенко розповів, що каналізаційна труба знаходиться на балансі хімчистки, а не міськводоканалу.

«Водоканал приїжджає на наші виклики. Але після чистки, каналізаційна труба за 2 дні знову забивається. Ми відстежили, що бруд зливають машини, які заїжджають в хімчистку, і це систематично», - зазначив Євген Філіпенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...