App Store Google Play

На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

14.11.2018 15:00
На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

Мешканці житлового масиву Клочко скаржаться, що вже більше року потопають у нечистотах. Про це сьогодні, 14 листопада, містяни розповіли під час прес-конференції в прес-центрі "Відкритий", передає Дніпроград.

Марина Квітка, яка проживає за адресою вулиця Травнена 80, розповіла, що протягом року на житловому масиві щодня машина-асенізатор зливає нечистоти у люки.

«Каналізаційна труба на це не розрахована, тому усі нечистоти виливаються назад через люки на вулицю. Інколи навіть потрапляють через труби в наші будинки. Також в каналізацію зливаються промислові відходи, які на вигляд нагадують мазут», - розповіла Марина Квітка.

Окрім того, що каналізаційні стоки є шкідливими для здоров'я людей, вони мають неприємний запах, який заважє мешканцям району нормально жити.

«У нас ранок починається з дзвінка в водоканал. Ми викликали різні екологічні інстанції і навіть поліцію. Проблема в тому, що каналізаційна яма завжди забита. Міськводоканал каже нам самостійно прочищати люки. Коли взимку каналізацію засипить снігом, це зробити взагалі буде нереально», - зазначила Квітка.

Активіст Євген Філіпенко розповів, що каналізаційна труба знаходиться на балансі хімчистки, а не міськводоканалу.

«Водоканал приїжджає на наші виклики. Але після чистки, каналізаційна труба за 2 дні знову забивається. Ми відстежили, що бруд зливають машини, які заїжджають в хімчистку, і це систематично», - зазначив Євген Філіпенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...