App Store Google Play

"Мовних патрулів" у Дніпрі не існує: містян закликають не вестись на провокації

14.11.2018 23:00
"Мовних патрулів" у Дніпрі не існує: містян закликають не вестись на провокації

Очільник міста Борис Філатов та “сірий кардинал” мерії Геннадій Корбан запустили у Дніпрі чергову провокацію, а фейки миттєво пошилири близькі до міськради ЗМІ. На цей раз ідеться про неіснуючий «мовний патруль» на вулицях Дніпра, передає Дніпроград із посиланням на офіційну сторінку народного депутата України Андрія Денисенка у Facebook.

Спочатку фейки про акцію, спрямовану проти російськомовних громадян, поширювались інформаційно - повідомлення про так звані “мовні патрулі” від імені народного депутата систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Зараз ситуація набула більш глобального характеру - в інтернеті з’явилися замовні відео із, вірогідно, проплаченими юнаками у військовій формі. На ньому вони із посиланням на Андрія Денисенка залякують російськомовних громадян України штрафами просто посеред вулиці.

“Ця російська кисельовщина з розряду про двох рабів, згвалтованих пенсіонерок та розіп’ятих хлопчиків спрямована не лише проти мене як народного депутата з принциповою патріотичною позицією, але й на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у Дніпрі та на дискредитацію самої української держави”, - прокоментував ситуацію народний депутат України Андрій Денисенко.

За його словами, замовники цієї провокації, Борис Філатов та Геннадій Корбан, викрили себе з головою, адже брехню про організацію мовного патруля миттєво поширили близькі до них сайти “Горсовет”, “Днепровская панорама” та “Обозреватель”.

Із цього приводу депутат звернувся до правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України.

“Вбачаю тут склад правопорушення, передбачений статтею 161 Кримінального кодексу України - розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискримінація за мовною ознакою. Заробітчан попереджаю: побачу хоч один «мовний патруль» - особисто здам в поліцію”, - додав Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...