App Store Google Play

В облраді обговорили реорганізацію регіональних медзакладів в рамках медичної реформи

13.11.2018 15:00
В облраді обговорили реорганізацію регіональних медзакладів в рамках медичної реформи

Сьогодні, 13 листопада, в Дніпропетровській обласній раді відбулася нарада за участі заступника голови облради Валерія Безуса та представниками медичних закладів, які в найближчий час мають пройти процес реорганізації. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Згідно із законодавчою базою медичної реформи, яка наразі триває в Україні, бюджетні установи мають бути реорганізовані в комунальні підприємства. Такі підприємства будуть здійснювати господарську діяльність лише у сфері медичного обслуговування на основі відповідних договорів про медичне обслуговування населення, що укладаються з розпорядниками бюджетних коштів.

Під час наради у керівників обласних медзакладів виникли питання щодо того, чи припинять дії угоди, які укладалися до реорганізації та чи виникнуть ризики втратити фінансування за програмами підтримки з місцевих бюджетів. 

За словами заступника голови облради Валерія Безуса, всі новоутворені комунальні підприємства будуть правонаступниками комунальних закладів, що автоматично зберігає дію всіх правових угод. Окрім цього, він наголосив на тому, що в разі виникнення проблем, обласна рада обов'язково буде шукати шляхи їх вирішення.

“Наша задача полягає у тому, аби оперативно і якісно вирішувати технічні нюанси під час цього процесу. При виникненні питань, керівництво медичних закладів має виносити їх на обговорення, а ми, у свою чергу, докладемо усіх зусиль аби в робочому порядку знайти шляхи вирішення цих нюансів”, - зауважив Безус.

Перші реорганізовані медзаклади Дніпропетровщини мають почати роботу вже у наступному році.

Нагадаємо, що наразі в Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу обласного Центру матері і дитини імені Руднєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...