App Store Google Play

Поліцейських з Дніпра-1 вчили долати конфліктні ситуації на блок-постах

13.11.2018 10:20
Поліцейських з Дніпра-1 вчили долати конфліктні ситуації  на блок-постах

На минулому тижні, з 8 по 10 листопада, на базі полку Дніпро-1 проводилися заняття з психологічної підготовки полйцейських для роботи на блок-постах в ООС і розглядалися конфлікти та методи роботи з ними. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу полку.

Під час занять, крім теоретичної частини, яка базується на спеціально підготовлених матеріалах лекцій, були включені і практичні вправи. 

Зокрема, ключове завдання подібної підготовки - це  визначення та усвідомлення поняття "конфлікт", робота бійців над  поведінкою та використанням правильних методів управління собою в конфліктних ситуаціях, правильне та своєчасне реагування, а також  виконання практичних вправ, які гуртують колектив і є профілактикою у конфліктах, як всередині, так і поза межами, під час комунікації з громадянами України на блок-постах.

Під керівництвом психолога полку "Дніпро-1", Маріанни Маринченко, кілька десятків поліцейських, які підпорядковані ГУНП у Дніпропетровській області, ознайомилися з різними типами конфліктів та спробували на змодельованих ситуаціх вирішити завдання по зменшенню суперечок та їх розбору.

"Специфіка спілкування в кожному конкретному випадку залежить від оперативно-службової задачі, від психології співрозмовника, його професії, віку, статі, соціальної приналежності, стану здоров’я, національності, ставлення до поліції, а також від умов, за яких відбувається спілкування. Варто завжди намагатися поводитись так, щоб дії були правомірними, зрозумілими оточуючим і обов’язково тактичними. Оновною психологічною особливістю вирішення конфліктної ситуації є переведення взаємовідносин протидіючих сторін з емоційного на інтелектуальний рівень. Саме для цього бійці, які вже не перший рік несуть службу, мають постійно працювати над своїми знаннями та навичками, вдосконалюючи комунікації, особливо в зоні, де точаться бойові дії і конфлікти виникають доволі часто", - коментує старший психолог полку Днiпро-1 Марiaнна Маринченко.

Також під час занять, поліцейські подивилися документальний фільм про роботу на блок-постах, який дав практичне розуміння  дій у майбутньому у разі ідентичних випадків з громадянами різних частин України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...