App Store Google Play

Дніпровські парафани представлять Україну на міжнародній конференції доступного футболу

13.11.2018 08:00
Дніпровські парафани представлять Україну на міжнародній конференції доступного футболу

Дніпровські футбольні парафани Дмитро Жарий і Олександр Усков представлять Україну на міжнародній конференції доступного футболу в Іспанії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів представників парафанського руху Дніпра.

«Втретє під егідою УЄФА відбудеться міжнародна конференція, яка покликана просунути доступні умови для осіб з обмеженими можливостями у соціальному просторі усієї Європи. На конференції будуть підводитися підсумки щодо забезпеченості доступності стадіонів та спортивних споруд, поширюватимуться напрацювання в цих напрямках», - пояснив адвокат, правозахисник та парафан Дмитро Жарий.

На репрезентативній конференції будуть присутні близько 200 делегатів з різних країн світу, серед яких двоє з Дніпра - Дмитро Жарий і Олександр Усков, які вирушать на захід під егідою ФФУ. Дніпровські парафінати мають досвід подібного делегування та розповіли про прогрес з доступності футболу у Дніпрі.

«На минулій конференції, яка відбувалася у 2015 році в Парижі ми дізналися найпередовіші заходи для людей з обмеженими можливостями, представляючи ФК «Дніпро». Після повернення ми поділилися світовим досвідом, який почав впроваджуватися на «Дніпро-Арені», - акцентував Дмитро Жарий.

Наступна мета парафанів Дніпра - створення реєстру, бази футбольних уболівальників з інвалідністю, яка допоможе без проблем отримувати квитки в спеціальний сектор стадіону.

Зі слів Олександра Ускова наразі стадіон «Дніпро-Арена» найбільш доступне місце для фанів з обмеженими можливостями для перегляду матчів, адже можна потрапити буквально в будь-яку зону стадіону. Крім того, керівництво «Дніпро-Арени» прислуховується до побажань парафанів. 

Третя міжнародна конференція Центру доступу до футболу 16-17 листопада на стадіоні «Сан-Мамес», Більбао. Цьогоріч у порядок денний конференції вже входять низка важливих тем, у тому числі досвід фанатів з інвалідністю та перспективи проведення УЄФА ЄВРО-2020. Також буде обговорено проблеми ролі спеціалістів з допомоги особам із обмеженими фізичними можливостями; асоціації підтримки осіб із обмеженими можливостями, тифлокоментування, доступ до цифрових  технологій та особливостей Тижня глобальних дій, організованого Центром доступу до футболу в Європі CAFE.

Раніше повідомлялося, що до 100-річчя ФК "Дніпро" стадіон Дніпро-Арена зустрів легендарних українських футболістів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...