App Store Google Play

Спецслужби затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні ліки для онкохворих

12.11.2018 09:00
Спецслужби затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні ліки для онкохворих

Співробітники СБУ затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні лікарські засоби для онкохворих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Як зазначається, оперативники спецслужби задокументували, що ділки налагодили постачання з країни-агресора великих партій незареєстрованих в Україні медичних препаратів.

Сотні упаковок контрабандних лікарських засобів, що надходили міжнародними поштовими відправленнями, «розповсюджувався» за сприяння лікарів регіональних онкологічних диспансерів Дніпра, а також  Харкова, Києва, Хмельницького та Вінниці.

Крім того, в СБУ встановили, що фальсифіковані ліки для потреб онкохворих також завозились зловмисниками з Туреччини та Індії.

За повідомленням, перевезення препаратів здійснювалось із грубим порушенням умов зберігання, що призводило до втрати медикаментозного ефекту. За висновком профільних експертів ввезення та збут в Україні цих лікарських засобів сумнівної якості становив загрозу життю та здоров’ю пацієнтів.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до організації протиправного механізму.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ у Дніпрі блокували контрабандне постачання незареєстрованих лікарських засобів на територію України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...