App Store Google Play

Спецслужби затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні ліки для онкохворих

12.11.2018 09:00
Спецслужби затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні ліки для онкохворих

Співробітники СБУ затримали контрабандистів, які постачали з РФ до Дніпра сумнівні лікарські засоби для онкохворих. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Як зазначається, оперативники спецслужби задокументували, що ділки налагодили постачання з країни-агресора великих партій незареєстрованих в Україні медичних препаратів.

Сотні упаковок контрабандних лікарських засобів, що надходили міжнародними поштовими відправленнями, «розповсюджувався» за сприяння лікарів регіональних онкологічних диспансерів Дніпра, а також  Харкова, Києва, Хмельницького та Вінниці.

Крім того, в СБУ встановили, що фальсифіковані ліки для потреб онкохворих також завозились зловмисниками з Туреччини та Індії.

За повідомленням, перевезення препаратів здійснювалось із грубим порушенням умов зберігання, що призводило до втрати медикаментозного ефекту. За висновком профільних експертів ввезення та збут в Україні цих лікарських засобів сумнівної якості становив загрозу життю та здоров’ю пацієнтів.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до організації протиправного механізму.

Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ у Дніпрі блокували контрабандне постачання незареєстрованих лікарських засобів на територію України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...