App Store Google Play

«Шляхами героїв» пройшли вже 11,5 тисяч школярів Січеславщини

12.11.2018 15:40
«Шляхами героїв» пройшли вже 11,5 тисяч школярів Січеславщини

Справжня військова частина, перший в Україні Музей АТО, Алея пам’яті. Таким є маршрут патріотичних екскурсій для школярів «Шляхами героїв». У 2018 році до нього долучилися вже 6,5 тис. дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це підкреслює й Президент Петро Порошенко. У 2017 році започаткували патріотичні екскурсії для школярів «Шляхами героїв». З того часу до них долучилися вже 11,5 тис. дітей», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.    

Одноденні патріотичні тури – для учнів 9-11 класів з усієї області. Гіди – військовослужбовці та волонтери. Спочатку школярів знайомлять з 25-ю повітрянодесантною бригадою у Гвардійському.  

«Наша бригада пройшла дуже великий шлях в зоні АТО. Бійці брали участь в боях за Луганський та Донецький аеропорти, Шахтарськ, Лисичанськ і Савур-Могилу, – зазначила керівник прес-служби 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Тетяна Заріцька. – Ми із радістю спілкуємося з дітьми. Вони повинні знати, що відбувається на Сході країни сьогодні».  

Юним гостям показали казарми, зброю та техніку. Розповіли про бойовий шлях солдат-десантників і продемонстрували тренажери, на яких військові готуються до службових завдань.        

«Дуже незвичайна екскурсія. Найбільше мене вразив склад зброї. Загалом  цікаво, круто і пізнавально! Я вперше в подібному місці», – поділився учень 36-ї школи Дніпра Сергій Іващенко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...