App Store Google Play

«Шляхами героїв» пройшли вже 11,5 тисяч школярів Січеславщини

12.11.2018 15:40
«Шляхами героїв» пройшли вже 11,5 тисяч школярів Січеславщини

Справжня військова частина, перший в Україні Музей АТО, Алея пам’яті. Таким є маршрут патріотичних екскурсій для школярів «Шляхами героїв». У 2018 році до нього долучилися вже 6,5 тис. дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Патріотичне виховання молоді дуже важливе для нас сьогодні. Діти мають знати через що проходить Україна заради миру і незалежності. Це підкреслює й Президент Петро Порошенко. У 2017 році започаткували патріотичні екскурсії для школярів «Шляхами героїв». З того часу до них долучилися вже 11,5 тис. дітей», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.    

Одноденні патріотичні тури – для учнів 9-11 класів з усієї області. Гіди – військовослужбовці та волонтери. Спочатку школярів знайомлять з 25-ю повітрянодесантною бригадою у Гвардійському.  

«Наша бригада пройшла дуже великий шлях в зоні АТО. Бійці брали участь в боях за Луганський та Донецький аеропорти, Шахтарськ, Лисичанськ і Савур-Могилу, – зазначила керівник прес-служби 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Тетяна Заріцька. – Ми із радістю спілкуємося з дітьми. Вони повинні знати, що відбувається на Сході країни сьогодні».  

Юним гостям показали казарми, зброю та техніку. Розповіли про бойовий шлях солдат-десантників і продемонстрували тренажери, на яких військові готуються до службових завдань.        

«Дуже незвичайна екскурсія. Найбільше мене вразив склад зброї. Загалом  цікаво, круто і пізнавально! Я вперше в подібному місці», – поділився учень 36-ї школи Дніпра Сергій Іващенко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...