App Store Google Play

На Дніпропетровщині досі не опалюються більше 100 шкіл та 130 дитсадків

12.11.2018 17:00
На Дніпропетровщині досі не опалюються більше 100 шкіл та 130 дитсадків

На сьогодні в Дніпропетровській області досі не опалюються більше 100 шкіл та 130 дитячих садків. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів начальника відділу санепіднагляду і організації розслідування спалахів ГУ Держспоживслужби області Нелі Полюхович.

«Складною ситуація з опаленням залишається в закладах соціальної сфери Кривого Рогу, Кам’янського та Павлограда. Відтак, у Кривому Розі в п'ятницю, 9 листопада, без опалення є 25 дошкільних та 55 загальноосвітніх навчальних закладів, а також 22  лікувально-профілактичних закладів. Така ситуація відбувається у зв'язку з відсутністю газопостачання в котельні ДП «Криворіжтеплоцентраль», - розповіла фахівець.

Як зазначається, 10 листопада відбулося позачергове засідання міської комісії з ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення щодо забезпечення котелень ДП «Криворіжтеплоцентраль» газом. Управління освіти і науки міськвиконкому прийняло рішення про призупинення навчального процесу в школах, які не опалюються. Вже сьогодні спеціалісти заявили про покращення умов з газом у Кривому Розі, адже вдалося запустити в роботу чотири з шести котелень.

«У Павлограді залишаються без опалення заклади, які підключені до центральних мереж. Йдеться про 20 дитячих садків і 19 шкіл. Тож учні залишаються на додаткових канікулах. Також залишається без централізованого опалення центральна частина міста Кам'янське та мікрорайони Черемушки, Дніпробут, теплопостачання яких забезпечує «Дніпровська теплоцентраль». В результаті не опалюються 35 дитячих садків та 24 школи. Через складну ситуацію з опаленням відсьогодні школи продовжуватимуть перебувати на канікулах» - пояснила Неля Полюхович.

До того ж, на вимушених канікулах залишаються діти деяких шкіл Петриківського району та учні десяти шкіл Васильківського району. Експерт підкреслила, що температурна норма в навчальних закладах взимку варіюється залежно від приміщення - у роздягальнях та спортзалах шкіл температура має сягати 22 градуси тепла, у навчальних класах – не нижче 18 градусів.

«На сьогодні по Дніпру ситуація стабільна, але залишаються без опалення три школи, а саме: НВК № 12 через аварію котельні; українсько-американський ліцей та ЗОШ №82 через затримку підключення котелень. До того ж, без постачання тепла  знаходиться один дитсадок через затримку підключення котельні», - додала фахівець.

Раніше повідомлялося, що п’ятого листопада учні Дніпра повернулися до шкіл після осінніх канікулів. Однак в деяких районах області канікули продовжили через затримання початку опалювального сезону та занизьку температуру в класах. 

Нагадаємо, що з 12 по 18 листопада у Кам’янському запроваджують додаткові канікули для школярів правобережної частини міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...