App Store Google Play

Хто є «банківським лідером» Дніпропетровщини та кому довіряють українці, - відповідь експерта

12.11.2018 13:40
Хто є «банківським лідером» Дніпропетровщини та кому довіряють українці, - відповідь експерта

Зараз Дніпропетровщина та Україна в цілому знаходиться в епосі змін – після початку банківської кризи у 2014-му році була втрачена більша половина діючих банків. Проте на сьогоднішній день зафіксований значний зріст вкладів населення в банківську систему. Про довіру українців до банків сьогодні, 12 листопада, розповів президент асоціації «Дніпровський банківський союз» Володимир Косюга, передає Дніпроград.

Банківська криза призвела до фінансових втрат та зниженню довіри населення до банківської системи. За три роки був зафіксований відтік з системи близько 360 мільярдів гривень, які останнім часом почали поступово повертатися. За словами Володимира Косюги, на кінець поточного, 2018 року, вклади населення в банківську систему значно зросли – це близько 38 мільярдів гривень.

«Кожного разу під Новий Рік банки збільшують кількість програм для вкладників та збільшують ставки по депозитам, зокрема, по іноземним валютам. Ми бачимо, що банківських пропозицій на сьогодні побільшало на 1,5%. В середньому станом на перше листопада ставка по гривні становить близько 15,44% на рік, це кризовий рівень», - наголосив експерт.

Володимир Косюга зазначив, що вкладники України більше довіряють банкам з державним капіталом, яких сьогодні налічується чотири. Вони становлять 61% від всіх депозитів в банківській системі. Державні банки пропонують умови на рівні з комерційними, при цьому вони користуються захистом держави.

Безумовним лідером по залученню депозитів та зросту відсоткового співвідношення є ПриватБанк. За результатом трьох кварталів 2018 року він показав прибуток у сумі 4,5 мільярди гривень. Наступним по динаміці є Альфабанк. Експерт зауважив, що представники бізнесу надають перевагу банкам з іноземним капіталом.

Володимир Косюга порадив дніпрянам та жителям області зберігати гроші у банках, а не вдома «під подушкою» через небезпечні кримінальні часи та з міркувань прибутку.  

Раніше повідомлялося, що Коломойський домігся в суді арешту акцій трьох російських банків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...