App Store Google Play

Дніпрян закликають утриматись від прогулянок: Придніпровська ТЕС працює майже на повну потужність

12.11.2018 16:00
Дніпрян закликають утриматись від прогулянок: Придніпровська ТЕС працює майже на повну потужність

Сьогодні, 12 листопада, Придніпровська ТЕС працює із майже максимальною потужністю. Нині тут підіймають в роботу один за одним енергоблоки. І навіть одинадцятий блок, який вже більше року знаходився у резерві. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на офіційну сторінку громадської організації Save Dnipro на Facebook.

За словами представника підприємства Юлії Сушко, максимальне техногенне навантаження відбувається тому, що Придніпровська ТЕС разом з іншими тепловими станціями компенсують роботу непрацюючих енергоблоків Запорізької атомної електростанції. Також вона зазначила, що це пов’язано зі збільшенням споживання електроенергії в ОЕС України.

“Енергоблоки №8 та №9 працюють із навантаженням приблизно 130 мВт, енергоблок №11 видає 155 мВт. Але є команда від диспетчеру енергосистеми України на збільшення навантаження до 200 мВт”, - прокоменутвала Юлія Сушко.

Екоактивісти закликають дніпрян утриматись від прогулянок, особливо із дітьми, не провітрювати оселі та не перебувати довгий час на відкритому повітрі у найближчі дні.

“У момент пуску енергоблоку відбувається так званий «залповий» викид забруднюючих речовин. Містяни бачать чорний дим з труб, але найнебезпечніше ми навіть не бачимо”, - зазначили члени громадської організації Save Dnipro.

Нагадаємо, Придніпровська ТЕС – найбільший промисловий забруднювач міста Дніпра, яка продукує до 80% всього промислового забруднення, яка подає фальшиві дані екомоніторингу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...