App Store Google Play

У Дніпрі триває фестиваль крафтового сиру та вина

11.11.2018 08:00
У Дніпрі триває фестиваль крафтового сиру та вина

Протягом вікенду, 10 та 11 листопада, в "I Coworking Hub" у Дніпрі триває фестиваль сиру та вина на який з'їхалися майстри з усіх куточків України. Гості свята можуть не лише почастуватися, а й більше дізнатись про культуру і традиції сироваріння та виноробства. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Крафтові сири різної витримки, вино напівсухе, десертне та навіть фруктове - дніпряни мають мажливість поласувати продукцією, яку самостійно виробляють мешканці не тільки нашої області, а й всієї країни. Винороб з Дніпра Ігор Заїка каже, що бере участь у фестивалі, аби популяризувати український продукт.

«Хочеться показати, що в Україні можуть робити смачне вино не гірше, ніж у Франції чи Італії. Час дати людям зрозуміти, що і в нас є якісна та смачна продукція. Сьогодні привіз різного вина, моє улюблене - Січеславське - на фруктах», - розповідає Заїка.

До вина та сиру дніпрянам також пропонують джеми, мед, цукерки, ковбаси з екоферм та різну продукцію, виготовлену невеличкими підприємствами.

Також гостей заходу чекала цікава зустріч з сомельє та фромаж’є,  дегустація вишуканих та оригінальних виробів, лекторії та майстер-клас з відкривання шампанського та презентація львівського бренду Ковальня Шоколаду.

Сьогодні у програмі о 12:00 зустріч з власником єдиної в Україні племінної овечої ферми  LACON Олександром Блажевичем з міста Кам`янець-Подільскький, а о 13:00 зустріч з фромаж`є та food-фотографом Юлією Горб «Все, що ви хотіли знать про сир, але соромились спитати».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...