App Store Google Play

В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

10.11.2018 12:45
В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

Вчора, 10 листопада, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася зустріч представників різноманітних громадських організацій з Дніпропетровської та Харківської областей, які обмінялися досвідом роботи в громадському секторі. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Зокрема, в гості до дніпрян в рамках програми DOBRE завітали представники молодіжних рад з Мереф’янської та Старосалтівської об'єднаних територіальних громад Харківської області.

"В рамках програми DOBRE наша громадська організація працює вже два роки і допомагає впроваджувати реформу децентралізації в Україні. Зокрема, ми займаємося молодіжним напрямком в двох громадах Харківської області. Ми регулярно організовуємо різноманітні зустрічі тренінги та конференції по всій країні. Дніпро теж не став виключенням. Ми знаємо це місто і цю область як центр ініціативності, тож ми завітали аби запозичити у вас ідеї та проекти, а також показати на що здатні громади в Харківській області", - зазначила проектний менеджер ГО Поруч Христина Гиренко.

Молодь з Мереф’янської та Старосалтівської ОТГ розповіла про свої здобутки та реалізовані проекти в своїх громадах, а також презентувала подальший шлях розвитку молодіжного руху. 

З боку дніпрян на захід завітали члени Спільноти активної молоді - САМ, Молодіжного центру "Освіторіум",  ГО "Громадський контроль", Аналітичної системи закупівель та ГО "Молодь Дніпра". Всі вони розповіли про власне бачення на розвиток громадського сектору, молодіжного руху та майбутнього України загалом. 

Нагадаємо, що проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги "Історії успіху". Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

Теги: молодь, ОТГ, DOBRE

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...