App Store Google Play

В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

10.11.2018 12:45
В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

Вчора, 10 листопада, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася зустріч представників різноманітних громадських організацій з Дніпропетровської та Харківської областей, які обмінялися досвідом роботи в громадському секторі. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Зокрема, в гості до дніпрян в рамках програми DOBRE завітали представники молодіжних рад з Мереф’янської та Старосалтівської об'єднаних територіальних громад Харківської області.

"В рамках програми DOBRE наша громадська організація працює вже два роки і допомагає впроваджувати реформу децентралізації в Україні. Зокрема, ми займаємося молодіжним напрямком в двох громадах Харківської області. Ми регулярно організовуємо різноманітні зустрічі тренінги та конференції по всій країні. Дніпро теж не став виключенням. Ми знаємо це місто і цю область як центр ініціативності, тож ми завітали аби запозичити у вас ідеї та проекти, а також показати на що здатні громади в Харківській області", - зазначила проектний менеджер ГО Поруч Христина Гиренко.

Молодь з Мереф’янської та Старосалтівської ОТГ розповіла про свої здобутки та реалізовані проекти в своїх громадах, а також презентувала подальший шлях розвитку молодіжного руху. 

З боку дніпрян на захід завітали члени Спільноти активної молоді - САМ, Молодіжного центру "Освіторіум",  ГО "Громадський контроль", Аналітичної системи закупівель та ГО "Молодь Дніпра". Всі вони розповіли про власне бачення на розвиток громадського сектору, молодіжного руху та майбутнього України загалом. 

Нагадаємо, що проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги "Історії успіху". Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

Теги: молодь, ОТГ, DOBRE

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...