App Store Google Play

В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

10.11.2018 12:00
В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

Вчора, 9 листопада, у в Дніпровській міській раді нагородили авторів проектів бюджету участі, які перемогли у своїх категоріях. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Загалом на останньому етапі перемогло 58 проектів в чотирьох номінаціях: Гуманітарні великі (200 000 грн – 1 000 000 грн), Гуманітарні малі (50 000 грн – 199 999 грн), Муніципальні великі (200 000 – 1 000 000 грн) та Муніципальні малі (50 000 грн – 199 999 грн).

Усього в системі бюджету участі було зареєстровано 248 проектів на суму 92 мільйони гривень. Протягом останнього місяця дніпряни шляхом голосування вирішували кому саме варто виділити бюджетні кошти на реалізацію проектів.

«Ми раді всіх вас вітати з перемогою в голосуванні та сподіваємося, що ваші проекти дійсно покращать життя в місті. Також нам приємно, що багато хто вже не вперше перемагає у голосуванні», - звернувся до переможців депутат міськради Олександр Купрієнко.

Проекти-переможці торкаються різноманітних сфер життя – від облаштування спортивних майданчиків до боротьби із булінгом в навчальних закладах міста. Детальніше із списком 58 проектів можна ознайомитися на сайті бюджету участі.

Варто зауважити, що Олександр Купрієнко виступає за збільшення фінансування бюджету участі. На його думку це дасть місту 27 додаткових проектів-переможців.

Нагадаємо, що раніше комісія відхилила проект еко-активістів з встановлення пунктів моніторингу повітря.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...