App Store Google Play

В Марганці ДніпроОДА реконструює школу №7

08.11.2018 12:20
В Марганці ДніпроОДА реконструює школу №7

Дніпропетровська облдержадміністрація приводить до ладу школу №7 у Марганці. Будівля вже утеплена. У розпалі – роботи всередині. Поряд із будівлею на місці пустиря зводять сучасний стадіон. Після такої глобальної реконструкції від старої школи залишаться тільки стіни та юридична адреса. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – створити для дітей Дніпропетровщини сучасний освітній простір. Щороку реконструюємо десятки навчальних закладів. Приводимо до ладу і марганецьку школу №7. Після завершення всіх робіт учні матимуть яскраві класи з новими меблями та обладнанням, а ще – сучасний стадіон із професійним футбольним полем, тенісним кортом та біговими доріжками», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школа №7 – одна з найстаріших у Марганці. За 70-річну історію накопичилося безліч проблем, каже директорка закладу Оксана Кузуб. Дах протікав, із вікон дуло. Застаріли система опалення та водопостачання, електромережі. Тож ремонтним роботам, що стартували влітку, зраділи і вчителі, і учні, і батьки.

«Ми дуже задоволені ремонтом. Роботи ведуться активно, тож чекаємо із нетерпінням, коли зможемо зайти у нову, гарну школу, – додала Оксана Кузуб. – Щиро вдячні всім, хто причетний до цієї реконструкції».

Оновлює заклад Дніпропетровська облдержадміністрація. Будівля вже із новими покрівлею та вікнами. Фасад – утеплений, підготовлений під фарбування.

«Школа – це другий дім і для нас, і для учнів. Він має бути комфортним, затишним та теплим. Саме таким незабаром стане наш заклад», – сказала вчителька Ірина Смірна.

Всередині вже нові електромережі, системи опалення, водопостачання та каналізація. Триває заміна інших комунікацій. Зараз ремонтники обшивають стіни гіпсокартоном.

У класах зроблять яскравою зону біля дошки. Двері також будуть різнобарвні. Кожен кабінет матиме свій колір. В оновлені класи завезуть сучасні меблі та обладнання. Відремонтують і актову та спортивну зали.

«Раніше у школі було холодно, дітям доводилося вдягатися якнайтепліше. Тепер тут все нове, модернізоване – і покрівля, і вікна. Це дуже добре», – поділилася мати учня Юлія Мала.

Завдяки реконструкції в школі нарешті з’явиться власний стадіон. Його зводять поряд із будівлею закладу, на місці пустиря. Ремонтники вже підготували ґрунт під засипку. Зроблять спеціальну «подушку», перш ніж укладати професійне спортивне покриття. На стадіоні облаштують велике футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт.

«Нарешті нам не потрібно буде діставатися міського стадіону. Саме там у нас проходили уроки фізкультури. Це було дуже незручно, – розповів старшокласник Анатолій Малий. – Займаюся тенісом та футболом, тож обов’язково приходитиму на нові майданчики і після уроків».

Осучаснять і територію закладу. Покладуть різнокольорову тротуарну плитку, розіб’ють клумби. Намалюють дороговкази – стрілочки указуватимуть, куди направлятися у разі надзвичайних ситуацій.

«Ми всі з нетерпінням чекаємо на закінчення реконструкції. Скоро підемо в 11 клас, тож хотілося б вийти з гарної, сучасної школи», – сказала старшокласниця Мар’яна Заруцька.

У Марганецькій школі №7 – 284 учня. Наразі вони тимчасово навчаються в інших закладах міста.

Раніше повідомляося, що ДніпроОДА осучаснює Апостолівську опорну школу №1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...