App Store Google Play

У Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу Центру матері і дитини імені Руднєва

07.11.2018 15:20
У Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу Центру матері і дитини імені Руднєва

У Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу Центру матері і дитини імені Руднєва. Шестиповерхове приміщення було побудоване з «нуля». У корпусі розташовуватиметься абсолютно нове обладнання та меблі для маленьких пацієнтів лікарні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця будівництва.

«На території Дніпропетровської області діє програма Президента України Петра Порошенка по наданню якісних медичних послуг жителям регіону. Унікальністю хірургічного корпусу Центру матері і дитини імені Руднєва є операційні з номінальною системою подачі повітря, тобто двері зачиняються та відчиняються автоматично. Ми хочемо, щоб в разі проблем зі здоров’ям у дітей, батьки зверталися по допомогу не до лікарів Києва, Харкова. Німеччини чи Ізраїлю, а отримали кваліфіковану допомогу у Дніпрі та області», - зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Інтер’єр хірургічного корпусу розроблений в яскравих блакитно-рожевих кольорах, з зображенням тварин та візерунками. Зі слів Юрія Голика, діти мають не боятися перебувати в медичному закладі та лікуватися в комфортних умовах.

Як зазначається, на придбання меблів з обласного бюджету було виділено близько 10-12 мільйонів гривень, на будівництво корпусу – 180 мільйонів гривень. Загалом будівництво лікарні тривало два роки.

Головний лікар Центру матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва Олександр Македонський повідомив, що на цокольному поверсі нового корпусу розміщується басейн та реабілітаційні кабінети. Поверхом вище – приймальне відділення, травмпункт. На третьому поверсі реконструктивно-пластична хірургія, на четвертому – відділення голови та шиї, на п’ятому – дитяча кардіохірургія, на останньому, шостому поверсі – шість операційних.

«В Центрі матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва можуть лікуватися діти він народження до 18 років. Після відкриття лікарні потрібно збільшити кількість технічного персоналу. Загалом медичний персонал збільшиться на 69,5 ставок. Наразі ми шукаємо лікарів, медичних сестер, а також запросили фахівців з Харкова, Києва та Дніпропетровщини», - додав Олександр Македонський.

На сьогодні завершуються останні роботи в операційній, інші поверхи облаштовують меблями, після чого залишаться лише клінінгові роботи. Ремонт на першому та другому поверсі мають закінчити через 10 днів. Корпус планують відкрити наприкінці листопада – на початку грудня. На офіційне відкриття має завітати Петро Порошенко.

Новий корпус лікарні розташовується за адресою: місто Дніпро, проспект Пушкіна,26.

Раніше повідомлялося, що у новому хірургічному корпусі дніпровського Центру матері та дитини ім. Руднєва встановлять сучасний ангіограф. Уперше маленьким пацієнтам області складні операції на судинах проводитимуть «на місці». 

Нагадаємо, що у Дніпрі реконструювали педіатричний корпус Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...