App Store Google Play

Громадяни України починають активно користуватися ID-паспортами: статистика по Дніпропетровщині

07.11.2018 16:00
Громадяни України починають активно користуватися ID-паспортами: статистика по Дніпропетровщині

За три роки в області біометричні закордонні паспорти отримали 855 тисяч осіб. Протягом цього року власниками таких документів стали 90 тисяч осіб. Про це сьогодні, 7 листопада, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" повідомив начальник управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Головного управління міграційної служби у Дніпропетровській області Юрій Булах, передає Дніпроград. 

Також він зазначив, що процедура оформлення стала більш простою.

“Раніше громадяни стояли у чергах і жалілися на проблеми з видачею. Зараз ці негаразди усунули - ми маємо нове обладнання і всі паспорти чи то в регламентному режимі, чи то в терміновому, надходять своєчасно, без затримки”, - прокоментував фахівець.

Також він додав, що паспорти громадянина України у вигляді ID-карток загалом отримали майже 200 тисяч мешканців області. У цьому році станом на сьогодні кількість громадян, які отримали паспорти нового зразкау сягнула 86 тисяч осіб.

ID-паспорти громадянина України у формі пластикових карток оформлюють з 1 січня 2016 року. Спочатку їх документування проводилось у пробному режимі - лише для осіб, які досягли 16 років і вперше отримували подібний документ. Вже через 10 місяців подібними картками мали змогу користуватись особи, які досягли відповідного віку, набули громадянства України, повернулись із постійного місця проживання з-за кордону, мали зміни у своїх персональних даних, знайшли помилки в документах або втратили їх. Інші категорії осіб не мали змоги отримати "пластик".  Виняток становили особи, які досягли 25-ти та 45-ти річного віку і замість нової фотографії у старому паспорті воліли отримати ID-картку. З жовтня цього року обміняти паспорт-книжку на ID-картку може кожен бажаючий.

“Утім якщо раніше особи, які досягли 25-ти або 45-ти років, могли отримати нові картки замість паспортів за бажанням, то зараз, якщо вони бажають вклеїти фотокартку у паспорт старого зразку, мають протягом місяця з часу досягнення відповідного віку звернутися за проведенням відповідної адмінпослуги. В іншому випадку вони будуть зобов’язані отримати паспорт у вигляді картки”, - додав Юрій Булах.

Зараз міграційна служба приділяє особливу увагу документуванню осіб, які досягли 14 років, адже за постановою Кабінету міністрів, вони зобов’язані отримати паспорт громадянина України.

Раніше повідомлялося, що Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...