App Store Google Play

Громадяни України починають активно користуватися ID-паспортами: статистика по Дніпропетровщині

07.11.2018 16:00
Громадяни України починають активно користуватися ID-паспортами: статистика по Дніпропетровщині

За три роки в області біометричні закордонні паспорти отримали 855 тисяч осіб. Протягом цього року власниками таких документів стали 90 тисяч осіб. Про це сьогодні, 7 листопада, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" повідомив начальник управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Головного управління міграційної служби у Дніпропетровській області Юрій Булах, передає Дніпроград. 

Також він зазначив, що процедура оформлення стала більш простою.

“Раніше громадяни стояли у чергах і жалілися на проблеми з видачею. Зараз ці негаразди усунули - ми маємо нове обладнання і всі паспорти чи то в регламентному режимі, чи то в терміновому, надходять своєчасно, без затримки”, - прокоментував фахівець.

Також він додав, що паспорти громадянина України у вигляді ID-карток загалом отримали майже 200 тисяч мешканців області. У цьому році станом на сьогодні кількість громадян, які отримали паспорти нового зразкау сягнула 86 тисяч осіб.

ID-паспорти громадянина України у формі пластикових карток оформлюють з 1 січня 2016 року. Спочатку їх документування проводилось у пробному режимі - лише для осіб, які досягли 16 років і вперше отримували подібний документ. Вже через 10 місяців подібними картками мали змогу користуватись особи, які досягли відповідного віку, набули громадянства України, повернулись із постійного місця проживання з-за кордону, мали зміни у своїх персональних даних, знайшли помилки в документах або втратили їх. Інші категорії осіб не мали змоги отримати "пластик".  Виняток становили особи, які досягли 25-ти та 45-ти річного віку і замість нової фотографії у старому паспорті воліли отримати ID-картку. З жовтня цього року обміняти паспорт-книжку на ID-картку може кожен бажаючий.

“Утім якщо раніше особи, які досягли 25-ти або 45-ти років, могли отримати нові картки замість паспортів за бажанням, то зараз, якщо вони бажають вклеїти фотокартку у паспорт старого зразку, мають протягом місяця з часу досягнення відповідного віку звернутися за проведенням відповідної адмінпослуги. В іншому випадку вони будуть зобов’язані отримати паспорт у вигляді картки”, - додав Юрій Булах.

Зараз міграційна служба приділяє особливу увагу документуванню осіб, які досягли 14 років, адже за постановою Кабінету міністрів, вони зобов’язані отримати паспорт громадянина України.

Раніше повідомлялося, що Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...