App Store Google Play

Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

07.11.2018 11:40
Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення з вимогою збільшити фінансування Бюджету участі в Дніпрі до 35 мільйонів, передає Дніпроград.

Автор петиції Олександр Купрієнко вважає, що за півтора роки існування Бюджету участі у Дніпрі містяни показали свою залученість в процес прямого формування бюджету свого міста.

"Дніпро став одним з лідерів за багатьма показником серед міст України у проекті Бюджету участі. За кількістю проектів, які були подані в період існування програми Дніпро займає друге місце після Києва серед усіх міст України, зокрема 803 проекти. За минулий рік за кількістю жителів, які брали участь в голосуванні за проекти, Дніпро став одним з лідерів. У нашому місті за проекти голосувало 4% городян, що мають право голосу. В Києві. Наприклад, тільки 1%", - зазначив Олександр Купрієнко.

Проте автор петиції наголошує, що сума фінансування ініціатив громадян - 16 млн грн - залишається невиправдано малою на тлі загального бюджету у майже 14 мільярдів.

"Вважаю, що сума фінансування програми повинна бути на рівні 35 млн на 2019 рік як у Львові. Львів найбільш близький до Дніпра по активності голосуючих громадян і кількістю поданих проектів авторами в 2017-2018 роках", - пояснює Купрієнко.

Збільшення фінансування дасть місту 27 додаткових проектів-переможців, за які було віддано близько 13 тисяч голосів.

"Просимо міського голову та міську раду передбачити у міському бюджеті 2019 року на реалізацію програми партиципаторного бюджетування у 35 млн грн", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, у Дніпрі завершився третій етап Бюджету участі - голосування за запропоновані проекти. Проте скільки грошей виділено на реалізацію проектів досі невідомо.

Раніше повідомлялося, що попри гучні заяви міського голови Бориса Філатова про те, що він хоче "опустити гроші вниз" на ОСББ, в проекті бюджету на 2019 рік на допомогу об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків виділяється менше, ніж на КП "Зооконтроль".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...