App Store Google Play

Дніпро готується стати молодіжною столицею України-2019

07.11.2018 08:00
Дніпро готується стати молодіжною столицею України-2019

Дніпро готується до національного конкурсу, щоб отримати звання молодіжної столиці України-2019. Про це повідомляє Дніпроград зі слів регіональних координаторів програми у Дніпрі.

Другий рік поспіль українські міста беруть участь у конкурсі “Молодіжна столиця”. Минулого року Національна молодіжна рада України і Міністерство молоді та спорту визначили найбільші проблеми, з якими стикається молодь, а також найкращі методи їх вирішення. За результатами дослідження фахівці визначили критерії, за якими оцінювали міста-претенденти на звання молодіжної столиці України. На початку цього року першим переможцем незалежна конкурсна комісія обрала місто Львів.

За результатами першого конкурсу Дніпро  потрапило до трійки лідерів.

“У цьому році ми також маємо шанси вийти вперед, адже Дніпро - одне з найбільш студентських міст України. Крім того, у нашому місті функціонує потужна молодіжна рада як консультативно-дорадчий орган”, - зазначив  регіональний координатор конкурсу Молодіжна столиця України в Дніпрі Дмитро Твердохліб.

Міста-учасники вже розпочали підготовку до другого конкурсу. Нині відбуваються їх презентації по регіонах. За словами голови Дніпровської молодіжної ради Максима Красікова, будь-яка організація може подати свої проекти, спрямовані на розвиток молодіжної політики і реалізовані протягом року. Після цього вони стануть частиною заявки від міста.

“Минулого року ми мали багато корисних заходів і проектів. Серед них - молодіжні обміни, дебатні турніри, скаутські табори тощо. Також у Дніпрі ведуть активну діяльність чотири молодіжних центри. Тобто досягнення значні, але завжди є, куди зростати” - прокоментував Максим Красіков.

Як зазначають організатори, звання молодіжної столиці насамперед відкриває молоді нові можливості для розвитку. Також місто-переможець отримує з міського бюджету кошти на проведення форуму, на який з’їжджаються представники молодіжних центрів з усієї країни.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі стартував Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...