App Store Google Play

У Дніпрі стартував Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць

06.11.2018 09:00
У Дніпрі стартував Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць

Вчора, 5 листопада, у Дніпрі відкрився другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників і працівниць. Більше 170 учасників з різних регіонів України зібралися у місті, аби поділилися кращими практиками молодіжної діяльності, а також дізнатися про європейський досвід. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - КДЦ "Менора".

В рамках триденного форуму для молодіжних працівників та працівниць, а також представників громадських організацій буде представлено програму "Молодіжний працівник".

Зі слів заступника міністра молоді та спорту України Олександра Яреми, форум покликаний показати молодіжним організаціям та спільнотам, що ідеї можливо втілювати в життя.

"Ми бачимо, що в селі Спаське Дніпропетровської області є молодіжна команда, яка побудувала активну роботу та працює з молоддю. Тож виглядає непереконливо, коли представники міста (до того ж, обласного центру) говорять, що існує багато складнощів в молодіжній діяльності. Минулого року в Харкові ми вперше провели форум, який зібрав молодіжних працівників та працівниць України. Ми переконались, що це майданчик для обміну досвідом та напрацюваннями в студентському середовищі, громадах та на регіональному рівні. У Дніпрі спостерігається тенденція переходу кількості в якість. Адже за минулий рік у Дніпрі та області відбулось найбільше тренінгів та навчань молоді за програмою "Молодіжний працівник" порівняно з іншими регіонами країни", - додав Олександр Ярема.

Під час першого дня "Молодіжний центр Дніпра", "Освіторіум", "Кузня української інтелігенції" представили тематичні локації про власні коворкінги та молодіжні центри.

Після офіційного відкриття молодіжні працівники долучилися до флешмобу «Вінок Єдності»: учасники одночасно прикріпили паперові квітки на символ єдності - вінок діаметром в два метри. Як зазначається, мета флешмобу – об’єднати зусилля влади, громадськості, молоді, молодіжних працівників і працівниць всієї України в  розвитку молодіжної політики.

Організаторами форуму виступили Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, ДніпроОДА, міська рада та спільнота дніпровської молоді.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив триденний базовий тренінг "Молодіжний працівник".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...