App Store Google Play

У Дніпрі розпочався перший архітектурний фестиваль «Міста України»

06.11.2018 11:20
У Дніпрі розпочався перший архітектурний фестиваль «Міста України»

Вчора, 5 листопада, у Дніпрі розпочався перший архітектурний фестиваль «Міста України». Фестиваль зібрав близько 100 учасників  – професійних архітекторів-урбаністів з різних міст України, фахівців зі Словаччини, Нідерландів, Німеччини, Словенії, Великої Британії, Польщі та інших країн, а також студентів галузевих закладів освіти. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради. 

Як зазначається, головна подія фестивалю – воркшоп «Публічний простір», присвячений організації шести локацій у центральній частині Дніпра. Йдеться про сквер Івана Старова, бульвар на вулиці Княгині Ольги (від вул. Князя Ярослава Мудрого до проспекту Дмитра Яворницького), бульвар на вулиці Столярова (від вул. Січеславська Набережна до проспекту Д. Яворницького), площу Героїв Майдану, громадський простір навколо Оперного театру, бульвар на вулиці Гоголя (від проспекту Д. Яворницького до вулиці Чернишевського).

Над наданням їм нового дихання працюватимуть 6 команд, до складу яких увійшли українські й закордонні фахівці зі сфери міського дизайну, архітектури та суміжних напрямів. Команди сформували шляхом жеребкування.  

«Якщо говорити про бульвари, якими майже ніхто не ходить, або про центральний майдан, що зайнятий автостоянкою, то ми бачимо нагальні проблеми в організації публічного простору нашого міста. Ми хочемо надати нового змісту просторам, які наразі не такі затребувані, якими могли би бути. Разом ми зможемо створити правильну послідовність дій для того, щоб ці простори було грамотно організовані», – сказав заступник голови правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України Олексій Образцов. 

До кінця тижня команди архітекторів мають запропонувати проектні рішення щодо цих локацій. Побачити результати їхньої роботи можна буде 10 листопада, під час захисту та обговорення проектів, яке відбудеться у Будинку архітектора (вул. Михайла Грушевського, 1).

Відкрили фестиваль члени Дніпропетровської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Про деталі фестивалю та розклад заходів можна дізнатися на сторінці департаменту інноваційного розвитку мерії у мережі Facebook та на сайті Дніпровської міської ради.

Нагадаємо, що у Дніпрі під час семінару данський архітектор Руне Вайле презентував власний проект з питання урбаністичних трансформацій.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...