App Store Google Play

Серед кращих інвестиційних проектів індустріального мільйонника - вівці й нерестилища

06.11.2018 09:20
Серед кращих інвестиційних проектів індустріального мільйонника - вівці й нерестилища

У Дніпрі підбили підсумки першого міського конкурсу для розробників – InnoDnipro. За рішенням експертної комісії, грант на загальну суму 500 тис. грн розподілять між сімома конкурсантами. Найкращими стартапами, які будуть корисні для Дніпра, визнали дослідження нової породи овець та полімерні матеріали. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради. 

Як зазначається, за результатами публічного захисту розробок перше місце та можливість отримати 125 тис. грн віддали проекту представника Дніпровського державного аграрно-економічного університету Володимира Похила за дослідження нової породи овець.

Друге місце та винагороду у 100 тис. грн здобула розробка нових, більш енергоощадних ліфтових установок. Її презентував представник Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» Дмитро Колосов.

Третє місце з грантом у розмірі 75 тис. грн отримав проект багатофункціонального полімерного матеріалу з дезінфекційними властивостями, який розробив дніпрянин Богдан Мурашевич.

Четверте місце розділили одразу чотири розробки. Серед них: програмне забезпечення для безпілотників від Віталія Антонова, мережа станцій моніторингу якості атмосферного повітря від Ігоря Гомілка (громадська організація «Асоціація Ноосфера»), а також дві концепції створення штучних нерестовищ для відтворення різних видів риб у річці Дніпро. Кожному проекту присудили грошові премії по 50 тис.грн.

Решта фіналістів можуть подати апеляції до 9 листопада.

Нагадаємо, що у вересні в мерії Дніпра відбулося півфінальне засідання конкурсної комісії щорічного конкурсу проектів та стартапів "InnoDnipro". Експерти конкурсу визначили 20 проектів-фіналістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...