App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

06.11.2018 16:40
Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли як поводитися з тваринами у зимовий період та чим можна допомогти місцевим притулкам бездомних хвостатих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів експертів.

Ветеринар Оксана Перетятько зазначила, що у зимовий період у тварин з’являються особливі потреби, до яких важливо прислухатися. Так, наприклад хвостаті вихованці можуть вживати більше їжі, а корм та вода повинні бути завжди теплими. Останнє особливо стосується бездомних тварин. Багато місцевих жителів бажають підтримувати їх,  тому люди повинні взяти до уваги, що їжа повинна бути теплою, а миски необхідно забирати, щоб тварини не вживали прохолодні воду та корм.  

Також ветеринар розвіяла міф власників пухнастих улюбленців стосовно стерилізації. Вона зазначила, що це найпоширеніша операція у світі, яка проходить дуже швидко. Зокрема, зараз у Дніпрі до кінця місяця проходить традиційна акція, завдяки якій господарі тварин можуть стерилізувати своїх улюбленців за невисокими цінами. У місті операцію проводять за європейською технологією, яка має три головні якості: маленький розріз, саморозсмоктуваний косметичний шов та введення препаратів, які впливають на післяопераційний період.

«Стерилізація – це найгуманніший спосіб запобігання поширенню бездомних тварин, оскільки багато хвостатих народжуються у домашніх умовах, а потім потрапляють на вулицю», - наголосила Оксана Перетятько.

За особистою думкою ветеринарів Дніпра, котів та кішок можна стерилізувати з 8-9 місяців, а іноді й в п’ятимісячному віці. Головне, щоб вага тварини складала 3-4 кілограма.

Волонтер товариства захисту тварин «Вірність» Марина Гусарова розповіла, що у ТРЦ Дафі 17 листопада продовжиться акція, де кожен бажаючий може обрати собі домашнього улюбленця з притулку, або ж допомогти закладам міста – принести корм, амуніцію для тварин, клітки, будиночки та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...