App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

06.11.2018 16:40
Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли як поводитися з тваринами у зимовий період та чим можна допомогти місцевим притулкам бездомних хвостатих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів експертів.

Ветеринар Оксана Перетятько зазначила, що у зимовий період у тварин з’являються особливі потреби, до яких важливо прислухатися. Так, наприклад хвостаті вихованці можуть вживати більше їжі, а корм та вода повинні бути завжди теплими. Останнє особливо стосується бездомних тварин. Багато місцевих жителів бажають підтримувати їх,  тому люди повинні взяти до уваги, що їжа повинна бути теплою, а миски необхідно забирати, щоб тварини не вживали прохолодні воду та корм.  

Також ветеринар розвіяла міф власників пухнастих улюбленців стосовно стерилізації. Вона зазначила, що це найпоширеніша операція у світі, яка проходить дуже швидко. Зокрема, зараз у Дніпрі до кінця місяця проходить традиційна акція, завдяки якій господарі тварин можуть стерилізувати своїх улюбленців за невисокими цінами. У місті операцію проводять за європейською технологією, яка має три головні якості: маленький розріз, саморозсмоктуваний косметичний шов та введення препаратів, які впливають на післяопераційний період.

«Стерилізація – це найгуманніший спосіб запобігання поширенню бездомних тварин, оскільки багато хвостатих народжуються у домашніх умовах, а потім потрапляють на вулицю», - наголосила Оксана Перетятько.

За особистою думкою ветеринарів Дніпра, котів та кішок можна стерилізувати з 8-9 місяців, а іноді й в п’ятимісячному віці. Головне, щоб вага тварини складала 3-4 кілограма.

Волонтер товариства захисту тварин «Вірність» Марина Гусарова розповіла, що у ТРЦ Дафі 17 листопада продовжиться акція, де кожен бажаючий може обрати собі домашнього улюбленця з притулку, або ж допомогти закладам міста – принести корм, амуніцію для тварин, клітки, будиночки та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...