App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

06.11.2018 16:40
Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли як поводитися з тваринами у зимовий період та чим можна допомогти місцевим притулкам бездомних хвостатих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів експертів.

Ветеринар Оксана Перетятько зазначила, що у зимовий період у тварин з’являються особливі потреби, до яких важливо прислухатися. Так, наприклад хвостаті вихованці можуть вживати більше їжі, а корм та вода повинні бути завжди теплими. Останнє особливо стосується бездомних тварин. Багато місцевих жителів бажають підтримувати їх,  тому люди повинні взяти до уваги, що їжа повинна бути теплою, а миски необхідно забирати, щоб тварини не вживали прохолодні воду та корм.  

Також ветеринар розвіяла міф власників пухнастих улюбленців стосовно стерилізації. Вона зазначила, що це найпоширеніша операція у світі, яка проходить дуже швидко. Зокрема, зараз у Дніпрі до кінця місяця проходить традиційна акція, завдяки якій господарі тварин можуть стерилізувати своїх улюбленців за невисокими цінами. У місті операцію проводять за європейською технологією, яка має три головні якості: маленький розріз, саморозсмоктуваний косметичний шов та введення препаратів, які впливають на післяопераційний період.

«Стерилізація – це найгуманніший спосіб запобігання поширенню бездомних тварин, оскільки багато хвостатих народжуються у домашніх умовах, а потім потрапляють на вулицю», - наголосила Оксана Перетятько.

За особистою думкою ветеринарів Дніпра, котів та кішок можна стерилізувати з 8-9 місяців, а іноді й в п’ятимісячному віці. Головне, щоб вага тварини складала 3-4 кілограма.

Волонтер товариства захисту тварин «Вірність» Марина Гусарова розповіла, що у ТРЦ Дафі 17 листопада продовжиться акція, де кожен бажаючий може обрати собі домашнього улюбленця з притулку, або ж допомогти закладам міста – принести корм, амуніцію для тварин, клітки, будиночки та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...