App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

06.11.2018 16:40
Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли як поводитися з тваринами у зимовий період та чим можна допомогти місцевим притулкам бездомних хвостатих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів експертів.

Ветеринар Оксана Перетятько зазначила, що у зимовий період у тварин з’являються особливі потреби, до яких важливо прислухатися. Так, наприклад хвостаті вихованці можуть вживати більше їжі, а корм та вода повинні бути завжди теплими. Останнє особливо стосується бездомних тварин. Багато місцевих жителів бажають підтримувати їх,  тому люди повинні взяти до уваги, що їжа повинна бути теплою, а миски необхідно забирати, щоб тварини не вживали прохолодні воду та корм.  

Також ветеринар розвіяла міф власників пухнастих улюбленців стосовно стерилізації. Вона зазначила, що це найпоширеніша операція у світі, яка проходить дуже швидко. Зокрема, зараз у Дніпрі до кінця місяця проходить традиційна акція, завдяки якій господарі тварин можуть стерилізувати своїх улюбленців за невисокими цінами. У місті операцію проводять за європейською технологією, яка має три головні якості: маленький розріз, саморозсмоктуваний косметичний шов та введення препаратів, які впливають на післяопераційний період.

«Стерилізація – це найгуманніший спосіб запобігання поширенню бездомних тварин, оскільки багато хвостатих народжуються у домашніх умовах, а потім потрапляють на вулицю», - наголосила Оксана Перетятько.

За особистою думкою ветеринарів Дніпра, котів та кішок можна стерилізувати з 8-9 місяців, а іноді й в п’ятимісячному віці. Головне, щоб вага тварини складала 3-4 кілограма.

Волонтер товариства захисту тварин «Вірність» Марина Гусарова розповіла, що у ТРЦ Дафі 17 листопада продовжиться акція, де кожен бажаючий може обрати собі домашнього улюбленця з притулку, або ж допомогти закладам міста – принести корм, амуніцію для тварин, клітки, будиночки та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...