App Store Google Play

Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

06.11.2018 16:40
Дніпрянам розповіли як допомогти пухнастим чотирилапим пережити зиму

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли як поводитися з тваринами у зимовий період та чим можна допомогти місцевим притулкам бездомних хвостатих. Про це повідомляє Дніпроград зі слів експертів.

Ветеринар Оксана Перетятько зазначила, що у зимовий період у тварин з’являються особливі потреби, до яких важливо прислухатися. Так, наприклад хвостаті вихованці можуть вживати більше їжі, а корм та вода повинні бути завжди теплими. Останнє особливо стосується бездомних тварин. Багато місцевих жителів бажають підтримувати їх,  тому люди повинні взяти до уваги, що їжа повинна бути теплою, а миски необхідно забирати, щоб тварини не вживали прохолодні воду та корм.  

Також ветеринар розвіяла міф власників пухнастих улюбленців стосовно стерилізації. Вона зазначила, що це найпоширеніша операція у світі, яка проходить дуже швидко. Зокрема, зараз у Дніпрі до кінця місяця проходить традиційна акція, завдяки якій господарі тварин можуть стерилізувати своїх улюбленців за невисокими цінами. У місті операцію проводять за європейською технологією, яка має три головні якості: маленький розріз, саморозсмоктуваний косметичний шов та введення препаратів, які впливають на післяопераційний період.

«Стерилізація – це найгуманніший спосіб запобігання поширенню бездомних тварин, оскільки багато хвостатих народжуються у домашніх умовах, а потім потрапляють на вулицю», - наголосила Оксана Перетятько.

За особистою думкою ветеринарів Дніпра, котів та кішок можна стерилізувати з 8-9 місяців, а іноді й в п’ятимісячному віці. Головне, щоб вага тварини складала 3-4 кілограма.

Волонтер товариства захисту тварин «Вірність» Марина Гусарова розповіла, що у ТРЦ Дафі 17 листопада продовжиться акція, де кожен бажаючий може обрати собі домашнього улюбленця з притулку, або ж допомогти закладам міста – принести корм, амуніцію для тварин, клітки, будиночки та інше.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...