App Store Google Play

У Держпотребслужбі назвали комунальні школи, харчоблоки яких не відповідають санітарним нормам

05.11.2018 12:20
У Держпотребслужбі назвали комунальні школи, харчоблоки яких не відповідають санітарним нормам

Наразі в дошкільних і шкільних закладах Дніпра та області існує ряд проблем щодо дотримання санітарних норм. Йдеться про відсутність харчоблоку для приготування гарячих страв або ж неналежне фінансування дитячих обідів. Про навчальні заклади, в яких зафіксовані порушення повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів начальника відділу санепіднагляду і організації розслідування спалахів ГУ Держпотребслужби області Нелі Полюхович.

Зі слів фахівця, одним з проблемних є комунальний навчально-виховний комплекс №51 мерії Дніпра, який працює без спортивної та актової зали. Крім того, існуючий харчоблок не відповідає санітарним нормам.

Також в середній загальноосвітній школі №81 міськради відсутній власний харчоблок, працює лише буфет з роздачою. Приготування їжі для учнів цього закладу відбувається в сусідній школі.

В свою чергу, учні Олександрівської школи Дніпровського району не охоплені гарячим харчуванням.

«У дошкільних і шкільних закладах Дніпра та області потребують удосконалення матеріально-технічної бази як харчоблоки, так і самі приміщення школи та дитсадки. Також відрізняється якість харчування та існують порушення під час виконання норм харчування», - акцентувала Неля Полюхович.

Так, по Дніпру у дитсадках вартість харчування ясельної групи на день складає майже 28 гривень, садової групи – близько 45 гривень. Тоді як у Апостолівському районі дошкільнят годують за 10 гривень. Експерт додала, що в такому разі повноцінного харчування діти отримати не можуть. Для прикладу, школярі Дніпра перших-четвертих класів отримують обід вартістю до 13 гривень на день.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині перевіряли шкільні їдальні. Серед найрозповсюдженіших порушень значились: замалі порції, невідповідність меню та нехтування санітарними нормами.

Зазначимо, що у Дніпрі в школі №62, що розташована на вул. Будівельників, отруїлися 16 учнів

Нагадаємо, що компанія "Контракт Продрезерв 5" є монополістом у сфері обслуговування харчуванням шкіл Дніпра, яка одноосібно перемогла на тендерах, до організації яких є чимало питань. ТОВ «Контракт Продрезерв 5» уклало з департаментом гуманітарної політики Дніпровського міської ради 307 контрактів на загальну суму 326 млн 234 тис 250 грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...