App Store Google Play

Голова Дніпропетровської облради представить Україну у Стразбурзі

05.11.2018 19:30
Голова Дніпропетровської облради представить Україну у Стразбурзі

Сьогодні ідуть останні приготування до засідання Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. У ньому голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов є представником української делегації. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Вже завтра, 6 листопада, розпочнеться 35 сесія Конгресу. Її темою стане  доброчесність та етична поведінка місцевих та регіональних виборчих представників. Для України напередодні президентських виборів питання є дуже актуальним.

Також у рамках сесії буде проходити святкування 30 річниці прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування і буде обрано нового Президента конгресу та нових Президентів Палати регіонів та Палати місцевих влад.

«Участь у засіданні Конгресу – це великі можливості, зокрема і для нашої області. Конгрес представляє понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, які мають змогу обмінюватися  досвідом і розширювати взаємодію один з одним.  Цього разу члени Конгресу планують провести кілька дискусій щодо проблем, що стоять перед місцевою владою», - розповів Гліб Пригунов.

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи був заснований у 1994 році та є установою, що представляє місцеві та регіональні влади сорока семи держав-членів Ради Європи. 

Найважливішими метою Конгресу є забезпечення участі муніципалітетів і регіонів у процесі європейської уніфікації, просуванні демократії і співробітництві між органами влади різних рівнів і різних держав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...