App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

05.11.2018 18:30
Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли про новітні технології лікування онкології, а саме про клінічні дослідження. Про це повідомляє Дніпроград зі слів доктора медичних наук Ігоря Бондаренка.

На жаль, онкологічні захворювання на сьогоднішній день залишаються невиліковними. Проте за словами Ігоря Бондаренка, почали поступати повідомлення, що онкологія та рак стали лікуватися краще і смертність від цих захворювань зменшилась.

Він наголосив, що перш за все необхідна профілактика онкології та здоровий спосіб життя – треба запобігти захворювання щоб потім не витрачати великі зусилля на лікування. Також необхідні своєчасна діагностика, раннє звернення до лікарів, розвинута охорона здоров’я та свідома громадськість, щоб люди виховували в собі ідею, що з раком потрібно боротися усім суспільством.

Ігор Бондаренко серед новітніх технологій лікування раку зробив акцент на клінічних дослідженнях. Він зазначив, що будь-яка технологія лікування перед тим, як вона стане реальною, повинна пройти дослідження.

Лікар розповів, що у Дніпрі на кафедрі онкології у четвертій лікарні, що за адресою вул. Ближня, 31, існує ряд програм, а саме для раннього раку молочних залоз, раку легень, печінки та інше. Для участі у програмі можна ознайомитися з інформацією на сайті лікарні у вкладці «критерії включення».

Ігор Бондаренко додав, що чим більше людей будуть брати участь у подібних програмах, тим більше технологій буде надходити в країну.

Нагадаємо, що у Дніпрі декілька десятків онкохворих беруть участь у дослідженнях нової методики лікування раку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...