App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

05.11.2018 18:30
Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли про новітні технології лікування онкології, а саме про клінічні дослідження. Про це повідомляє Дніпроград зі слів доктора медичних наук Ігоря Бондаренка.

На жаль, онкологічні захворювання на сьогоднішній день залишаються невиліковними. Проте за словами Ігоря Бондаренка, почали поступати повідомлення, що онкологія та рак стали лікуватися краще і смертність від цих захворювань зменшилась.

Він наголосив, що перш за все необхідна профілактика онкології та здоровий спосіб життя – треба запобігти захворювання щоб потім не витрачати великі зусилля на лікування. Також необхідні своєчасна діагностика, раннє звернення до лікарів, розвинута охорона здоров’я та свідома громадськість, щоб люди виховували в собі ідею, що з раком потрібно боротися усім суспільством.

Ігор Бондаренко серед новітніх технологій лікування раку зробив акцент на клінічних дослідженнях. Він зазначив, що будь-яка технологія лікування перед тим, як вона стане реальною, повинна пройти дослідження.

Лікар розповів, що у Дніпрі на кафедрі онкології у четвертій лікарні, що за адресою вул. Ближня, 31, існує ряд програм, а саме для раннього раку молочних залоз, раку легень, печінки та інше. Для участі у програмі можна ознайомитися з інформацією на сайті лікарні у вкладці «критерії включення».

Ігор Бондаренко додав, що чим більше людей будуть брати участь у подібних програмах, тим більше технологій буде надходити в країну.

Нагадаємо, що у Дніпрі декілька десятків онкохворих беруть участь у дослідженнях нової методики лікування раку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...