App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

05.11.2018 18:30
Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли про новітні технології лікування онкології, а саме про клінічні дослідження. Про це повідомляє Дніпроград зі слів доктора медичних наук Ігоря Бондаренка.

На жаль, онкологічні захворювання на сьогоднішній день залишаються невиліковними. Проте за словами Ігоря Бондаренка, почали поступати повідомлення, що онкологія та рак стали лікуватися краще і смертність від цих захворювань зменшилась.

Він наголосив, що перш за все необхідна профілактика онкології та здоровий спосіб життя – треба запобігти захворювання щоб потім не витрачати великі зусилля на лікування. Також необхідні своєчасна діагностика, раннє звернення до лікарів, розвинута охорона здоров’я та свідома громадськість, щоб люди виховували в собі ідею, що з раком потрібно боротися усім суспільством.

Ігор Бондаренко серед новітніх технологій лікування раку зробив акцент на клінічних дослідженнях. Він зазначив, що будь-яка технологія лікування перед тим, як вона стане реальною, повинна пройти дослідження.

Лікар розповів, що у Дніпрі на кафедрі онкології у четвертій лікарні, що за адресою вул. Ближня, 31, існує ряд програм, а саме для раннього раку молочних залоз, раку легень, печінки та інше. Для участі у програмі можна ознайомитися з інформацією на сайті лікарні у вкладці «критерії включення».

Ігор Бондаренко додав, що чим більше людей будуть брати участь у подібних програмах, тим більше технологій буде надходити в країну.

Нагадаємо, що у Дніпрі декілька десятків онкохворих беруть участь у дослідженнях нової методики лікування раку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...