App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

05.11.2018 18:30
Дніпрянам розповіли про технології лікування раку

Сьогодні, п’ятого листопада, дніпрянам розповіли про новітні технології лікування онкології, а саме про клінічні дослідження. Про це повідомляє Дніпроград зі слів доктора медичних наук Ігоря Бондаренка.

На жаль, онкологічні захворювання на сьогоднішній день залишаються невиліковними. Проте за словами Ігоря Бондаренка, почали поступати повідомлення, що онкологія та рак стали лікуватися краще і смертність від цих захворювань зменшилась.

Він наголосив, що перш за все необхідна профілактика онкології та здоровий спосіб життя – треба запобігти захворювання щоб потім не витрачати великі зусилля на лікування. Також необхідні своєчасна діагностика, раннє звернення до лікарів, розвинута охорона здоров’я та свідома громадськість, щоб люди виховували в собі ідею, що з раком потрібно боротися усім суспільством.

Ігор Бондаренко серед новітніх технологій лікування раку зробив акцент на клінічних дослідженнях. Він зазначив, що будь-яка технологія лікування перед тим, як вона стане реальною, повинна пройти дослідження.

Лікар розповів, що у Дніпрі на кафедрі онкології у четвертій лікарні, що за адресою вул. Ближня, 31, існує ряд програм, а саме для раннього раку молочних залоз, раку легень, печінки та інше. Для участі у програмі можна ознайомитися з інформацією на сайті лікарні у вкладці «критерії включення».

Ігор Бондаренко додав, що чим більше людей будуть брати участь у подібних програмах, тим більше технологій буде надходити в країну.

Нагадаємо, що у Дніпрі декілька десятків онкохворих беруть участь у дослідженнях нової методики лікування раку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...