App Store Google Play

Дніпряни вийшли на акцію пам'яті Катерини Гандзюк

04.11.2018 21:00
Дніпряни вийшли на акцію пам'яті Катерини Гандзюк

Сьогодні, 4 листопада, під будівлею Дніпровського відділу Нацполіції пройшла акція пам'яті херсонської активістки Катерини Гандзюк. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На акцію-реквієм за Катериною Гандзюк прийшли громадські активісти та небайдужі містяни. Присутні принесли лампадки, фото Катерини та плакати із написами "Її вбили", "Хто замовив Катерину Гандзюк?". Загиблу вшанували хвилиною мовчання. Загалом на акції були присутні близько сотні осіб.

"Все частіше громадські активісти стають мішенню. Ми звертаємося до правоохоронців з питанням, чому закривають очі на зухвалі побиття та напади на громадських активістів? Навіть зараз судять того, хто облив Катю Гандзюк сірчаною кислотою, але про замовника чомусь забули. Тож ми вимагаємо назвати саме замовників вбивства Катерини", - наголосив активіст Кирило Дороленко.

Аналогічні акції організували у Києві, Житомирі, Луцьку, Одесі, Львові, Херсоні та Полтаві. Активісти наголошують, що заходи є громадським тиском на правоохоронні органи. 

"Питання безпеки громадян та активістів є актуальним. І воно стосується не тільки поліції, а цілої правоохоронної системи, суддівства та інших управлінь. Люди, які мають громадянську позицію повинні відчувати себе захищеними", - зазначив заступник начальника ГУ НП в області Володимир Богоніс, який також долучився до акції.

Зазначимо, напад на Гандзюк стався 31 липня. Невідомі облили жінку сірчаною кислотою, в результаті чого вона зазнала хімічних опіків, зокрема частково втратила зір. Катерина перенесла більше 10 операцій в опіковому центрі в Києві. 4 листопада Катерина Гандзюк померла. В організації замаху на Гандзюк підозрюють п'ятьох осіб, усіх затримано. Це Віктор Горбунов, Сергій Торбін, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський і Микита Грабчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...