App Store Google Play

У Дніпрі за 1,2 мільйони Філатовські "поляки" заасфальтують півтора кілометри тротуару

03.11.2018 09:00
У Дніпрі за 1,2 мільйони Філатовські "поляки" заасфальтують півтора кілометри тротуару

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради розіграв тендер на послуги поточного ремонту пішохідної доріжки, згідно якого 1,2 мільйони гривень отримала компанія "Тракція Інфра". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro. 

Пішохідну доріжку довжиною 1,5 кілометри від вул. Леоніда Стромцова до проспекту Пилипа Орлика відремонтують за 1,2 мільйона гривень. Підрядник має укласти асфальтне покриття та замінити бордюри. 

Переможцями аукціону стали так звані поляки - ТОВ "Тракція Інфра", яке має виконати ремонт пішохідної зони до 31 грудня 2018 року.

Участь у тендері також брало комунальне підприємство "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів", яке запропонувало за свої послуги на 40 тисяч гривень більше, ніж переможець. Також міська рада відхилила учасника аукціону ТОВ  "БК АРАКС", яке запропонувало найнижчу ціну за ремонт пішохідної доріжки 1,1 млн грн. У звіті комісія зазначила. що учасник не надав перелік техніки, яким вивозитиме будівельне сміття. 

Зазначимо, що протягом останнього року "польська" компанія отримала з міського бюджету декілька сотень мільйонів гривень.

Нагадаємо, що зазначені "поляки" разом з бізнес-партнерами Корбана ремонтують вулицю Курчатова за понад 120 мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...