App Store Google Play

У Дніпрі за 1,2 мільйони Філатовські "поляки" заасфальтують півтора кілометри тротуару

03.11.2018 09:00
У Дніпрі за 1,2 мільйони Філатовські "поляки" заасфальтують півтора кілометри тротуару

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради розіграв тендер на послуги поточного ремонту пішохідної доріжки, згідно якого 1,2 мільйони гривень отримала компанія "Тракція Інфра". Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сайт публічних закупівель Prozorro. 

Пішохідну доріжку довжиною 1,5 кілометри від вул. Леоніда Стромцова до проспекту Пилипа Орлика відремонтують за 1,2 мільйона гривень. Підрядник має укласти асфальтне покриття та замінити бордюри. 

Переможцями аукціону стали так звані поляки - ТОВ "Тракція Інфра", яке має виконати ремонт пішохідної зони до 31 грудня 2018 року.

Участь у тендері також брало комунальне підприємство "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів", яке запропонувало за свої послуги на 40 тисяч гривень більше, ніж переможець. Також міська рада відхилила учасника аукціону ТОВ  "БК АРАКС", яке запропонувало найнижчу ціну за ремонт пішохідної доріжки 1,1 млн грн. У звіті комісія зазначила. що учасник не надав перелік техніки, яким вивозитиме будівельне сміття. 

Зазначимо, що протягом останнього року "польська" компанія отримала з міського бюджету декілька сотень мільйонів гривень.

Нагадаємо, що зазначені "поляки" разом з бізнес-партнерами Корбана ремонтують вулицю Курчатова за понад 120 мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...