App Store Google Play

Рідна фірма Мішалова за 168 мільйонів реконструює офтальмологічну лікарню в Дніпрі

03.11.2018 17:15
Рідна фірма Мішалова за 168 мільйонів реконструює офтальмологічну лікарню в Дніпрі

Департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА 29 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Майстер-Буд» реконструкцію лікарні у Дніпрі за 167,68 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року мають реконструювати будівлю КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня» у комплексі забудови на площі Жовтневій, 14.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найдорожчим є ексімерний лазер Technolas Teneo 317Inel.patient bod, surgical chair and gas bottles Diagnostic Workstation Zyoptix від «Bausch & Lomb» (Британія) за 13,07 млн грн. Ще 11,39 млн грн. піде на комплект операційного мікроскопа Hi-R NEO 900A NIR loct від «Haag-Streit» (США).

Вибірково перевірені ціни будівельних матеріалів відповідають ринку. Так, ізоляція повітроводів K-Flex AD ST ALU DUCT товщиною 10 мм на 2,47 млн грн. коштує 762 грн./кв. м. На ринку продають залежно від обсягу замовлення по 562805 грн./кв. м.

Облицювальні гранітні плити зі шліфованою фактурою лицьової поверхні Akam New Grey Ukraine товщиною 30 мм на 2,15 млн грн. обійдуться у 1 990 грн./кв. м.

На заробітну плату піде 14,73 млн грн., тобто 9% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 3% – 5,47 млн грн. Ціна угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 168,52 млн грн.

Кінцевими бенефіціарами фірми «Майстер-буд» через ТОВ «Юніком Капітал» є Лариса Флакс, Михайло Тульчинський і Павло Мінасов. Донедавна частка Мінасова належала Дмитру Мішалову, чий син В’ячеслав Мішалов із березня 2016 року до кінця 2017 року був секретарем Дніпровської міськради.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом Дніпровської міськради від «Самопомочі» у 2015 році «Майстер-буд» отримав підрядів на 1,12 млрд грн., переважно від тих же міськради та ОДА. До цього останній тендер він виграв ще у 2013 році (34,19 млн грн. «Київпастрансу» на реконструкцію трамвайної лінії по вул. Дмитрівській у Києві).

Нині конкурентами були дніпровські ТОВ «Профстройпроект» і ТОВ «Будмакс-Компані», які не знижували ціну під час аукціону, на відміну від переможця.

«Профстройпроект» із Дніпра належить Віктору Козачку. Місцеве видання «Бюро.уа» пише, що в 2006 році він керував ТОВ «Гектар» тоді ще Михайла Тульчинського, Михайла Кейтельгіссера і Дмитра Мішалова, а в 2011 році – самим «Майстер-Будом».

Дніпровське «Будмакс-Компані» належить Тетяні Бойко і Лідії Монастирній. Раніше власником було ТОВ «Авента Інвест» Олени Чернової. У 2015 році вона висувалась у Центральну районну у Дніпрі раду від «Нашого краю» як диспетчер фірми «Енергія ТМ». За даними «Бюро.уа», «Будмакс-Компані», «Енергія ТМ» і низка інших фірм входять у сферу впливу місцевих бізнесменів Леоніда й Володимира Дубінських. Це брати, які почали отримувати багатомільйонні підряди на розбудову ЖКГ Дніпропетровщини ще за Януковича і продовжили за Порошенка.

Із лютого «Будмакс-Компані» разом із низкою інших компаній фігурує у кримінальному провадженні №120180400000000232 щодо привласнення коштів посадовцями бюджетних організацій. За даними слідства, ті незаконно відхиляли дешевших учасників тендерів, щоб акцептувати перелічені фірми, з якими були у змові, що призводило до внесення фіктивних даних про витрачені суми в акти виконаних робіт.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...