App Store Google Play

Інженери Дніпропетровщини створили датчик палива для контролю водіїв бензовозів

03.11.2018 08:00
Інженери Дніпропетровщини створили датчик палива для контролю водіїв бензовозів

Датчик палива покликаний контролювати витрати водіїв бензовозів. Датчик має вигляд цифрового індикаторного табло. Проект розрахований на агропромислові, автотранспортні, комунальні транспортні підприємства та всі інші компанії, яким необхідний звіт витрат. Даний стартап став одним з претендентів на перемогу в конкурсі «Best invest», передає кореспондент Дніпрограда.

Авторами інноваційної для Дніпропетровської області розробки є інженери-винахідники Олександр Сірко та Андрій Тимошенко.

Вони розповіли, що ідея створення такого табло виникла у зв’язку з запитами клієнтів, яким потрібно контролювати місцезнаходження бензовозу, кількість пального та обсяги його витрат. Тож такі функції інженери задали в новому цифровому табло.

«Наш проект – це розробка цифрового індикаторного табло, яке є універсальним для різних видів механізмів. За допомогою датчика можна здійснювати: контроль за місцезнаходженням бензовоза, його витратами та наявним об’ємом в баку, а також віддалений контроль пального диспетчерами, які дистанційно можуть заблокувати техніку», -  пояснив Андрій Тимошенко.

Як зазначається, такий механізм не потребує заміни паливної системи чи трубопроводу бензовозу. Потрібно лише зняти кришку та поставити табло. Зі слів винахідників, установка потребує 2-3 годин часу.

Фінал та нагородження переможців конкурсу «Best invest», серед яких проект цифрового індикаторного табло, відбудеться наприкінці листопада. Три-стартапи фіналісти отримають грошову винагороду ід партнерів, а проекти будуть розміщені на онлайн платформі NSI для потенційних інвесторів.

Нагадаємо, що винахідники Дніпропетровщини створили інноваційний проект біонічних кінцівок, які слугуватимуть протезом руки для інвалідів. Протези будуть значно доступнішими за міжнародні аналоги та не потребують хірургічного втручання. 

Раніше повідомлялося, що у 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...