App Store Google Play

До Дніпра завітав ведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров

03.11.2018 15:45
До Дніпра завітав ведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров

Сьогодні, 3 листопада, у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулась творча зустріч містян із ведучим шоу “Світ навиворіт” Дмитром Комаровим і оператором передачі Олександром Дмитрієвим, передає Дніпроград із місця події.

Два тижні тому тревел-ведучий повернувся зі своєї подорожі Бразилією. Для Дніпра він підготував ексклюзивну програму про різні сторони цієї країни.

Сьогодні вперше, ще до виходу серій на телеекрани, гості заходу змогли дізнатись все націкавіше та побачити перші кадри, які  з’являться в ефірі набагато пізніше.

“Ми також привезли із собою унікальні відео, які ніколи не показуватимуть на телебаченні. Дуже часто ми не можемо показати там процес підготовки інтерв’ю із наркобаронами або як ми пробираємось у банди. А в Бразилії такого було багато. Тому зустрічі такого формату важливі. Вони дають змогу розділити з іншими наші емоції у реальному житті, а не в месенджері”, - зазначив ведучий Дмитро Комаров.

Бразилію мандрівник презентував у трьох її різних проявах. Представив ведучий відому Бразилію - із танцями і карнавами. Менш упізнавану Бразилію як Амазонку - із місцевими племенами і найбільш диким лісом на планеті. А також третю сторону Бразилії - кримінальну.

“Ми всі чули, що у Бразилії присутній є бандитизм, бачили це у фільмах, але в те, що все це відбувається там насправді, неможливо повірити. На телебаченні часто показують бойовики про бандитські розбірки і перестрілки, але коли кіно закінчується ми думаємо “Оце режисер вигадав, як було лячно”. А в Бразилії ми насправді потрапили всередину цієї системи”, - прокоментував Дмитро Комаров.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулась творча зустріч із журналістом Павлом Стехом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...