App Store Google Play

Кубки, медалі та архівні відео: на виставці до 100-річчя ФК «Дніпро» представили унікальні речі гравців

02.11.2018 10:20
Кубки, медалі та архівні відео: на виставці до 100-річчя ФК «Дніпро» представили унікальні речі гравців

Вчора, першого листопада, у Дніпрі відкрилась виставка фалеристики, медалей, значків, шарфів та інших атрибутів ФК «Дніпро». Оригінальні експонати зібрані до 100-річчя футбольного клубу з приватних колекцій вболівальників та гравців команди. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця відкриття – історичного музею імені Яворницького.

На ювілейній виставці для жителів Дніпра зібрали різноманітні історичні матеріали з приватних колекцій фанів клубу, а також особисті речі гравців. Серед експонатів: завойовані кубки, програмки, шарфи клубу і суперників у єврокубках, близько півсотні значків, а також 200 командних фотографій за всі 100 років існування клубу.

"На виставці можна побачити великий часовий пласт «Дніпра». Крім атрибутів та трофеїв на встановленому телеекракрані транслюється архівна хроніка з виїзних матчів гравців 1980-х років. Це перша виставка про ФК «Дніпро» за таким критерієм, як наповненість " – зазначив один з організаторів виставки Дмиро Москаленко.

Зі слів організатором, до створення виставки долучилась футбольна команда «Дніпра», а також Дніпропетровська облрада.

Експозиція триватиме до 27 листопада у приміщенні історичного музею імені Яворницького за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 16.


Раніше повідомлялося. що у приміщенні ДніпроОДА відкрили виставку до 100-річчя футбольного клубу "Дніпро", на якій відзначено миті з історії дніпровської команди та її гравців. 

Нагадаємо, що 10 листопада о 15:00 на стадіоні Дніпро-Арена відбудеться матч ветеранів "Дніпра" та матч збірної України.

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими: підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...