App Store Google Play

Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд

02.11.2018 17:20
Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд

Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд «Український порядок», аби завадити торгівлі незаконними речовинами в Павлограді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів проведення рейду.

За повідомленням активістів, приводом до початку акції проти поширення наркотиків стало побиття у Павлограді одного з представників «Національних дружин».

«В понеділок, 29 жовтня, було побито Юрія Малімонова. Він протягом багатьох місяців займається боротьбою з наркоторгівлею та наркорекламою. За це його жорстоко побили, тому на сьогодні він досі знаходиться у лікарні в тяжкому стані », - розповів голова Дніпропетровської обласної організації «Національний корпус» Денис Котенко.

У зв’язку з цим представники «Нацкорпусу» і павлоградської «Нацдружини» вимагатимуть від поліції розслідування цього інциденту та будуть особисто контролювати слідство, аби покарати винних.

«Ми заявляємо, що розпочинаємо боротьбу з ганебним розповсюдженням наркотиків, адже Павлоград – місто здорових українських громадян. Тож, в першу чергу, ми провели акцію «Український порядок», - додав Денис Котенко.

В ході акції активісти завітали до поліцейських Павлограда та попередили, що контролюватимуть ситуацію з наркоторгівлею. Учасники акції завітали за адресами продавців та виробників незаконних речовин та препаратів, викликали на місця продажу поліцію, деяких з наркоторговців були затримані.

Також представники «Нацкорпусу» і «Нацдружини» знищили рекламу наркотиків на фасадах в районах Павлограду.

Нагадаємо, що у минулому році в Дніпрі активісти С14 зупинили чоловіка, який пропонував наркотики підлітку.

Також нежодавно активісти організації С14 вкотре вийшли на вулиці аби провести рейд проти реклами наркотиків, яка заполонила Дніпро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...