App Store Google Play

Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд

02.11.2018 17:20
Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд

Активісти «Нацкорпусу» та «Нацдружин» Дніпропетровщини провели антинаркотичний рейд «Український порядок», аби завадити торгівлі незаконними речовинами в Павлограді. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів ініціаторів проведення рейду.

За повідомленням активістів, приводом до початку акції проти поширення наркотиків стало побиття у Павлограді одного з представників «Національних дружин».

«В понеділок, 29 жовтня, було побито Юрія Малімонова. Він протягом багатьох місяців займається боротьбою з наркоторгівлею та наркорекламою. За це його жорстоко побили, тому на сьогодні він досі знаходиться у лікарні в тяжкому стані », - розповів голова Дніпропетровської обласної організації «Національний корпус» Денис Котенко.

У зв’язку з цим представники «Нацкорпусу» і павлоградської «Нацдружини» вимагатимуть від поліції розслідування цього інциденту та будуть особисто контролювати слідство, аби покарати винних.

«Ми заявляємо, що розпочинаємо боротьбу з ганебним розповсюдженням наркотиків, адже Павлоград – місто здорових українських громадян. Тож, в першу чергу, ми провели акцію «Український порядок», - додав Денис Котенко.

В ході акції активісти завітали до поліцейських Павлограда та попередили, що контролюватимуть ситуацію з наркоторгівлею. Учасники акції завітали за адресами продавців та виробників незаконних речовин та препаратів, викликали на місця продажу поліцію, деяких з наркоторговців були затримані.

Також представники «Нацкорпусу» і «Нацдружини» знищили рекламу наркотиків на фасадах в районах Павлограду.

Нагадаємо, що у минулому році в Дніпрі активісти С14 зупинили чоловіка, який пропонував наркотики підлітку.

Також нежодавно активісти організації С14 вкотре вийшли на вулиці аби провести рейд проти реклами наркотиків, яка заполонила Дніпро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...