App Store Google Play

У Дніпрі понад 20 бійців АТО здобули спеціальність інкасатора

01.11.2018 19:30
У Дніпрі понад 20 бійців АТО здобули спеціальність інкасатора

У Дніпрі для бійців АТО проходять курси з охоронної справи. Вже завершились заняття зі спеціальності «інкасатор». Понад 20 військовослужбовців отримали відповідні сертифікати. Навчалися протягом трьох місяців. Про це Дніпрограду повдомили в прес-службі ДніпроОДА.

Курси з охоронної справи для демобілізованих АТОвців проходять в Україні за програмою з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Її фінансує НАТО.

«Це не перша програма з перепідготовки бійців, яку підтримує Дніпропетровська облдержадміністрація. Раніше наші захисники здобували спеціальність енергоменеджера від фонду «Україна-Норвегія». Нині організували курси інкасаторів, охоронників та менеджерів охоронної справи. Зараз це доволі затребувані спеціальності», – розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. 

Слухачі курсів вже отримали сертифікати інкасаторів.   

Навчалися АТОвці на базі Дніпровського державного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна протягом трьох місяців. Тричі на тиждень отримували теоретичні та практичні навички.

«Вдячний за знання. Це важливий етап соціалізації військових. У нас був дуже гарний викладач, справжній професіонал своєї справи. Ми дізнались багато важливих нюансів, які самостійно не завжди помічаєш», – сказав учасник АТО Ігор Каліновський.    

Бійці продовжать навчання ще з двох спеціальностей – «охоронник» та «менеджер охоронної справи».

«Наша мета – дати студентам нові навички, які вони зможуть використовувати для подальшого працевлаштування. Від 75% до 90% учасників наших курсів знаходять роботу», – зазначив менеджер програми з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців «НАТО-Україна» Крістофер Штаудт. 

Курси – безкоштовні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...