App Store Google Play

My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

01.11.2018 11:20
My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

Вчора, 31 жовтня, у Дніпрі відбулося відкриття виставки плівкової чорно-білої фотографії місцевого митця Андрія Тєлєвного під назвою «My Китай». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення музею «Літературне Придніпров’я».

На виставці представлено 38 робіт, всі вони виконані  на території Китайської Народної Республіки за участі різноманітних осіб.

Китай та Україну розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди, менталітет. Автор протягом півтора року працював на території КНР та мав нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу.

На фотокартках зображені і жителі Китаю, і європейці, з якими Андрій спілкувався та працював.

Експозиція розміщена тематично у трьох залах. В одному представлені суто роботи у стріт-жанрі, на яких зображені жителі Китаю у своєму повсякденному житті, в двох інших – постановочні кадри, які автор погоджував з певними моделями заздалегідь.  

Як зазначає Андрій, у фотографії він не з новачків, раніше виставлявся у Художньому музеї з іншими місцевими митцями. Він наголошує, що дуже любить фотографувати на чорно-білу плівку, а фотоапарат завжди напохваті. 

Ознайомитися з колоритними роботами можна ще протягом двох тижнів на другому поверсі музею «Літературне Придніпров’я» на проспекті Дмитра Яворницького, 64.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка-дослідження минулого та повсякдення міста Хмельницьке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...