App Store Google Play

My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

01.11.2018 11:20
My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

Вчора, 31 жовтня, у Дніпрі відбулося відкриття виставки плівкової чорно-білої фотографії місцевого митця Андрія Тєлєвного під назвою «My Китай». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення музею «Літературне Придніпров’я».

На виставці представлено 38 робіт, всі вони виконані  на території Китайської Народної Республіки за участі різноманітних осіб.

Китай та Україну розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди, менталітет. Автор протягом півтора року працював на території КНР та мав нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу.

На фотокартках зображені і жителі Китаю, і європейці, з якими Андрій спілкувався та працював.

Експозиція розміщена тематично у трьох залах. В одному представлені суто роботи у стріт-жанрі, на яких зображені жителі Китаю у своєму повсякденному житті, в двох інших – постановочні кадри, які автор погоджував з певними моделями заздалегідь.  

Як зазначає Андрій, у фотографії він не з новачків, раніше виставлявся у Художньому музеї з іншими місцевими митцями. Він наголошує, що дуже любить фотографувати на чорно-білу плівку, а фотоапарат завжди напохваті. 

Ознайомитися з колоритними роботами можна ще протягом двох тижнів на другому поверсі музею «Літературне Придніпров’я» на проспекті Дмитра Яворницького, 64.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка-дослідження минулого та повсякдення міста Хмельницьке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...