App Store Google Play

My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

01.11.2018 11:20
My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

Вчора, 31 жовтня, у Дніпрі відбулося відкриття виставки плівкової чорно-білої фотографії місцевого митця Андрія Тєлєвного під назвою «My Китай». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення музею «Літературне Придніпров’я».

На виставці представлено 38 робіт, всі вони виконані  на території Китайської Народної Республіки за участі різноманітних осіб.

Китай та Україну розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди, менталітет. Автор протягом півтора року працював на території КНР та мав нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу.

На фотокартках зображені і жителі Китаю, і європейці, з якими Андрій спілкувався та працював.

Експозиція розміщена тематично у трьох залах. В одному представлені суто роботи у стріт-жанрі, на яких зображені жителі Китаю у своєму повсякденному житті, в двох інших – постановочні кадри, які автор погоджував з певними моделями заздалегідь.  

Як зазначає Андрій, у фотографії він не з новачків, раніше виставлявся у Художньому музеї з іншими місцевими митцями. Він наголошує, що дуже любить фотографувати на чорно-білу плівку, а фотоапарат завжди напохваті. 

Ознайомитися з колоритними роботами можна ще протягом двох тижнів на другому поверсі музею «Літературне Придніпров’я» на проспекті Дмитра Яворницького, 64.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка-дослідження минулого та повсякдення міста Хмельницьке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...