App Store Google Play

До Дніпра завітають кабаре-колективи з різних міст України

01.11.2018 19:00
До Дніпра завітають кабаре-колективи з різних міст України

Незабаром у Дніпрі стартує II Міжнародний фестиваль кабаре «Велика сходка». Його урочисте відкриття відбудеться 16 листопада у Дніпропетровській філармонії ім. Леоніда Когана. Сам фестиваль триватиме три дні, передає Дніпроград зі слів організаторів.

“Кабаре - не зовсім легкий жанр, яким його звикли вважати. Це великий жанр, часом навіть трагічний, який у своєрідній манері реагує на найбільш болючі моменти, які відбуваються у суспільстві”, - зазначив один з організаторів заходу, заслужений діяч мистецтв України Григорій Гельфер.

16 листопада Фестиваль відкриють перші колективи. Серед них - харків’яни комік-група «Інародний театр абсурду Воробушек» і новий проект художнього керівника гуртів “Dach Daughters” і “ДахаБраха” Владислава Троїцького «ЦеШо». Завершить вечір дніпровський музичний нео-свінг колектив «Бугі Денс».

У другий день програми для гостей заходу виступатиме співачка і художниця Олена Грозовська зі своїм новим сольним проектом етно-кабаре «GrozovSka Band» - міксом зі джазу, латиноамериканських мотивів, балканських, українських і циганських мелодій. Крім того, у другий день фестивалю відбудуться виступи авторів гумористичного журналу “Красная Бурда”, а також поетів Бориса Барського та Ігора Іртен’єва.

У заключний день, 18 листопада, філармонія запрошує на виступи  єдиного в Україні джаз-бенду, до складу якого входять лише жінки «Freedom-jazz»,  шоу-кабаре «Веселий Песецъ» та виступи Олександра Гутіна, Лесі Мудрак, Віктора Єлісаветського.

На завершення програми відбудеться спектакль київського Дикого Театру «Віталік» — вистава для дорослої публіки, сповнена роздумів на питання із життя сучасного чоловіка.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбудеться архітектурний фест “Міста України”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...