App Store Google Play

Вперше за майже 40 років реконструкцію отримала Васильківська опорна школа

31.10.2018 17:20
Вперше за майже 40 років реконструкцію отримала Васильківська опорна школа

Яскравий енергозберігаючий фасад, комфортні кімнати, сучасне приладдя та нові меблі. Дніпропетровська ОДА реконструює Васильківську опорну школу. Таке масштабне оновлення навчального закладу – вперше в його історії. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Учні всіх шкіл Дніпропетровщини мають навчатися в сучасних та комфортних умовах. На цьому наголошує і Президент України Петро Порошенко. Нині в області реконструюємо понад 30 опорних та основних шкіл. Кипить робота  і у Васильківській об’єднаній громаді», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.      

Будівлю Васильківської школи №1 імені Михайла Коцюбинського звели у 1980 році. 2016-го заклад став опорним – тепер там навчаються діти з п’яти населених пунктів.

«У нашій школі працюють висококваліфіковані педагоги, учні здобувають якісну освіту. Нині ми беремо участь у всеукраїнському експерименті із впровадження stem-освіти», – зазначила директор Васильківської опорної школи №1 Людмила Фалько. 

Для того, аби й надалі розвиватися та відповідати потребам часу, навчальний заклад потребував оновлення. На реконструкцію чекали майже 40 років.  Влітку 2018-го за справу взялася Дніпропетровська облдержадміністрація.  

Підрядники вже замінили дах, вікна та двері. Нині – утеплюють та фарбують фасад. Він – енергоефективний та яскравий. Пізніше замінять всі комунікації та стануть до внутрішніх робіт.

Всередині будівля стане модерною та затишною. Класи обладнають необхідним приладдям, а ще – зручними пуфами та настільними іграми.

«Мені дуже подобається, що наша школа оновлюється. Це буде дуже красива, різнобарвна будівля. Дуже-дуже красива. Для нас це, насправді, незвичайно», – сказала учениця 7 класу Васильківської опорної школи №1 Віолетта Уланова. 

У Васильківській опорній школі №1 навчається майже 550 дітей.

За три роки на Дніпропетровщині реконструювали 70 шкіл.

Нагадаємо, що на Січеславщині завершили реконструкцію головного навчального корпусу Верхівцевської школи №1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...