App Store Google Play

У Дніпропетровській облдержадміністрації обмінялись досвідом німецькі бізнесмени та підприємці регіону

31.10.2018 11:20
У Дніпропетровській облдержадміністрації обмінялись досвідом німецькі бізнесмени та підприємці регіону

У Дніпропетровській ОДА відбувся німецько-український форум. Представники дванадцяти закордонних компаній поділилися власним досвідом із ведення успішного бізнесу. Вітчизняні підприємці мали нагоду налагодити співпрацю із потенційними інвесторами. До зустрічі приєдналися близько сотні бізнесменів Дніпропетровщини. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Із Федеративною Республікою Німеччина Дніпропетровщина плідно співпрацює вже тривалий час. Саме німецькі партнери допомогли нам збудувати модульні містечка для переселенців з Донбасу та Криму. Постійно приймаємо німецькі делегації. Одна із гарних можливостей поглибити й розширити співпрацю та отримати інвестиції – бізнес-форум», – розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.      

Представники понад 30 промислових компаній з Дніпропетровщини зустрілися в круглій залі ОДА з німецькими колегами. Іноземні гості презентували власні фірми та поділились досвідом.      

«Ми вважаємо, що дуже важливо інвестувати в бізнес саме у цьому регіоні. Дніпропетровщина – промислове серце України. Тут потрібно займатися інфраструктурними проектами. Ми приїхали, аби знайти нових бізнес-партнерів», – сказав президент німецької компанії «Schaeffler Technologies» Лінднер Райнер. 

На форумі презентували 12 німецьких компаній, які працюють в металургійному, гірничо-видобувному, машинобудівному та інноваційному секторах економіки. Це такі підприємства як «Schaeffler Technologies», «DMT Group», «Zeppelin Power Systems», «TAKRAF», «Sick AG».

«Ми надаємо інспекційні послуги в сфері промислової безпеки. Звісно, нам цікаво зустрітися з партнерами та укласти домовленості про співпрацю. Сподіваємося на плідні взаємовідносини», – сказала заступник директора Дніпропетровського товариства технічного нагляду «ДІЕКС» Тетяна Гудошник.   

Форум тривав протягом всього дня та зібрав близько сотні учасників. Всі, хто мав бажання, провели переговори та домовились про подальшу роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...