App Store Google Play

У Дніпропетровській облдержадміністрації обмінялись досвідом німецькі бізнесмени та підприємці регіону

31.10.2018 11:20
У Дніпропетровській облдержадміністрації обмінялись досвідом німецькі бізнесмени та підприємці регіону

У Дніпропетровській ОДА відбувся німецько-український форум. Представники дванадцяти закордонних компаній поділилися власним досвідом із ведення успішного бізнесу. Вітчизняні підприємці мали нагоду налагодити співпрацю із потенційними інвесторами. До зустрічі приєдналися близько сотні бізнесменів Дніпропетровщини. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Із Федеративною Республікою Німеччина Дніпропетровщина плідно співпрацює вже тривалий час. Саме німецькі партнери допомогли нам збудувати модульні містечка для переселенців з Донбасу та Криму. Постійно приймаємо німецькі делегації. Одна із гарних можливостей поглибити й розширити співпрацю та отримати інвестиції – бізнес-форум», – розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.      

Представники понад 30 промислових компаній з Дніпропетровщини зустрілися в круглій залі ОДА з німецькими колегами. Іноземні гості презентували власні фірми та поділились досвідом.      

«Ми вважаємо, що дуже важливо інвестувати в бізнес саме у цьому регіоні. Дніпропетровщина – промислове серце України. Тут потрібно займатися інфраструктурними проектами. Ми приїхали, аби знайти нових бізнес-партнерів», – сказав президент німецької компанії «Schaeffler Technologies» Лінднер Райнер. 

На форумі презентували 12 німецьких компаній, які працюють в металургійному, гірничо-видобувному, машинобудівному та інноваційному секторах економіки. Це такі підприємства як «Schaeffler Technologies», «DMT Group», «Zeppelin Power Systems», «TAKRAF», «Sick AG».

«Ми надаємо інспекційні послуги в сфері промислової безпеки. Звісно, нам цікаво зустрітися з партнерами та укласти домовленості про співпрацю. Сподіваємося на плідні взаємовідносини», – сказала заступник директора Дніпропетровського товариства технічного нагляду «ДІЕКС» Тетяна Гудошник.   

Форум тривав протягом всього дня та зібрав близько сотні учасників. Всі, хто мав бажання, провели переговори та домовились про подальшу роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....