App Store Google Play

У Дніпрі вперше відбудеться архітектурний фест “Міста України”

31.10.2018 13:20
У Дніпрі вперше відбудеться архітектурний фест “Міста України”

З 5 по 10 листопада у Дніпрі відбудеться перший архітектурний фестиваль “Міста України”, під час якого архітектори створять концепцію шести публічних просторів міста. Про це передає Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Організатори зазначають: головна мета події - створити професійну спільноту архітекторів, яка надаватиме якісні пропозиції щодо поліпшення архітектурної ситуації Дніпра та його благоустрою.

“Ідентифікація міста залежить від формування у ньому публічних просторів. Мешканці сприймають своє місто не як систему транспорту або розміщення поодиноких об’єктів, а як середовище, в якому комфортно чи не комфортно знаходитись. Це один зі способів зробити місто привабливим”, - зазначив начальник головного архітектурно-планувального управління, головний архітектор міста Дмитро Волик.

У програмі фестивалю заплановані відкриті лекції практикуючих архітекторів України. Відвідати їх може будь-хто охочий щодня, з 5 по 9 листопада, з 11:00 у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Крім того, в рамках події розгорнуть виставку проектів архітекторів України «950х600», виставку «Дні Данії», інсталяцію open air від Urban Tech Ukraine. Також відбудеться екскурсійна програма містом, а також круглий стіл формування палати архітекторів.

“Особливістю роботи над публічними просторами є те, що це не вузьке коло роботи між заказником в особі чиновників і професіоналами-архітекторами. Це більш широка взаємодія у масштабах - бізнес, громадськість, влада та спеціалісти. Тому ми запрошуємо до участі у дискусіях всіх небайдужих майбутнього нашого міста”, - прокоментував керівник бюро «АрхОбраз», заступник голови правління Дніпропетровської обласної організації НСАУ Олексій Образцов.

Основний захід фестивалю - воркшоп “Публічний простір”. Під час нього шість команд архітекторів України працюватимуть над шістьма локаціями у центральних районах Дніпра. Їхнє завдання - протягом тижня розробити концепцію сучасних публічних просторів. Паралельно проводитиметься воркшоп студентський. Тобто концепції публічних просторів представлять і професіонали, і молодь. До участі вже готуються архітектори не лише з Дніпра, а й інших міст України - Київа, Львова, Харкова, Вінниці, Одеси та Чернівців. Також в командах будуть присутні іноземні архітектори з Нідерландів, Словаччини та Великобританії.

Заключний етап фестивалю відбудеться 10 листопада у Будинку архітектора. Тут учасники воркшопу презентують свої проекти, які готували протягом тижня в рамках воркшопу. Початок о 16:00. Вхід вільний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...