App Store Google Play

У Дніпрі представлять оригінальні твори художників-авангардистів та модерністів

31.10.2018 20:00
У Дніпрі представлять оригінальні твори художників-авангардистів та модерністів

Завтра, першого листопада, до 110-річчя від дня народження Марії Примаченко у Дніпрі представлять 100 оригінальних модерних творів, які раніше не експонувалися у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виставки у Facebook.

Як зазначається, виставка «Авангард. Модерн. Наїв» із колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва представляє період творчого експерименту в мистецтві України початку ХХ століття, коли народні майстри працювали поруч із професійними художниками-новаторами.

Кожний із представлених на виставці авторів – народні майстри яскравого індивідуального самовияву, генофонд української нації. Йдеться про наступних художників: Марія Примаченко, Катерина Білокур , Ганна Собачко-Шостак, Параска Власенко, Евмен Пшеченко, Василь Довгошия.

Відомо, що на початку ХХ століття у пошуках національного стилю українська творча інтелігенція спрямовувала свою діяльність на вивчення історії, збереження та пропаганди національної культури. Народне мистецтво у цьому процесі займало одну із основних ланок.

Картини експонуватимуться у музеї українського живопису за адресою: вулиця Троїцька Площа,5-а. Відкриття відбудеться о 17:00. Виставка триватиме до третього лютого.

Ціни на вхідні квитки без екскурсії (екскурсія сплачується окремо): 100 грн. – дорослий; 75 грн. – студентський; 35 грн. - діти та пенсіонери; 35 грн - з дитини у складі організованої шкільної групи з викладачем.

Комплектація екскурсійної групи включає від 5 до 20 осіб. Вартість екскурсійного квитка для кожного гостя становить: 100 грн. – дорослий; 75 грн. – студентський; 15 грн – пенсійний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...