App Store Google Play

У Дніпрі представлять оригінальні твори художників-авангардистів та модерністів

31.10.2018 20:00
У Дніпрі представлять оригінальні твори художників-авангардистів та модерністів

Завтра, першого листопада, до 110-річчя від дня народження Марії Примаченко у Дніпрі представлять 100 оригінальних модерних творів, які раніше не експонувалися у місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виставки у Facebook.

Як зазначається, виставка «Авангард. Модерн. Наїв» із колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва представляє період творчого експерименту в мистецтві України початку ХХ століття, коли народні майстри працювали поруч із професійними художниками-новаторами.

Кожний із представлених на виставці авторів – народні майстри яскравого індивідуального самовияву, генофонд української нації. Йдеться про наступних художників: Марія Примаченко, Катерина Білокур , Ганна Собачко-Шостак, Параска Власенко, Евмен Пшеченко, Василь Довгошия.

Відомо, що на початку ХХ століття у пошуках національного стилю українська творча інтелігенція спрямовувала свою діяльність на вивчення історії, збереження та пропаганди національної культури. Народне мистецтво у цьому процесі займало одну із основних ланок.

Картини експонуватимуться у музеї українського живопису за адресою: вулиця Троїцька Площа,5-а. Відкриття відбудеться о 17:00. Виставка триватиме до третього лютого.

Ціни на вхідні квитки без екскурсії (екскурсія сплачується окремо): 100 грн. – дорослий; 75 грн. – студентський; 35 грн. - діти та пенсіонери; 35 грн - з дитини у складі організованої шкільної групи з викладачем.

Комплектація екскурсійної групи включає від 5 до 20 осіб. Вартість екскурсійного квитка для кожного гостя становить: 100 грн. – дорослий; 75 грн. – студентський; 15 грн – пенсійний.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...