App Store Google Play

Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти

31.10.2018 14:40
Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти

Послуги з оформлення паспорта у формі ID-картки та для виїзду за кордон наразі можна отримати вже у 12 ЦНАПах Січеславщини. За цим показником область лідирує в Україні. Про це повідомив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«На новій якості адмінпослуг акцентує Президент України Петро Порошенко. Вони мають бути максимально наближеними до людей і отримати їх можна без зайвого клопоту. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів, які надають майже 200 послуг. Уже у 12-ти Центрах доступне оформлення біометричних паспортів»,  – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Наразі оформити «біометрику» можна у ЦНАПах Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської та Слобожанської об’єднаних громад.

Документи для посвідчення особи можна отримати швидко й без зайвого клопоту. Для цього в Центрах встановлені робочі станції, у яких є все необхідне: комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Послугою з отримання закордонного паспорту можна скористатися незалежно від місця прописки. Вартість – 557,32 грн, за термінове виготовлення – 810,32 грн.

Паспорт у вигляді ІD-картки видається з 14 років і за місцем проживання. Перше виготовлення – безкоштовне. Оновлення документу – у 18-ліття.

Незабаром аналогічна адмінпослуга стане доступною у ЦНАПах Зеленодольської, Новоолександрівської, Межівської ОТГ та в Центрі при Дніпровській райдержадміністрації.

Сьогодні на Січеславщині 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році ЦНАПи Січеславщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...