App Store Google Play

Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти

31.10.2018 14:40
Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти

Послуги з оформлення паспорта у формі ID-картки та для виїзду за кордон наразі можна отримати вже у 12 ЦНАПах Січеславщини. За цим показником область лідирує в Україні. Про це повідомив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

«На новій якості адмінпослуг акцентує Президент України Петро Порошенко. Вони мають бути максимально наближеними до людей і отримати їх можна без зайвого клопоту. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів, які надають майже 200 послуг. Уже у 12-ти Центрах доступне оформлення біометричних паспортів»,  – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Наразі оформити «біометрику» можна у ЦНАПах Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської та Слобожанської об’єднаних громад.

Документи для посвідчення особи можна отримати швидко й без зайвого клопоту. Для цього в Центрах встановлені робочі станції, у яких є все необхідне: комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Послугою з отримання закордонного паспорту можна скористатися незалежно від місця прописки. Вартість – 557,32 грн, за термінове виготовлення – 810,32 грн.

Паспорт у вигляді ІD-картки видається з 14 років і за місцем проживання. Перше виготовлення – безкоштовне. Оновлення документу – у 18-ліття.

Незабаром аналогічна адмінпослуга стане доступною у ЦНАПах Зеленодольської, Новоолександрівської, Межівської ОТГ та в Центрі при Дніпровській райдержадміністрації.

Сьогодні на Січеславщині 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році ЦНАПи Січеславщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...