App Store Google Play

Обласна рада опублікувала оновлений інвестиційний паспорт області

31.10.2018 08:30
Обласна рада опублікувала оновлений інвестиційний паспорт області

Інвестиційний паспорт – це обов’язковий документ для будь-якої території, яка зацікавлена в залученні інвестицій, як внутрішніх так і закордонних.

Вперше таке масштабне аналітичне видання зробили у 2017 році фахівці облради та Інвестиційної агенції DIA. У 2018 версію було оновлено та презентовано нещодавно на україно-білоруському бізнесовому Форумі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

Спеціалісти зазначають, що у паспорті була змінена методологія так званого «першого знайомства», враховуючи іноземний досвід та загальносвітові тренди на ринку.

До документу додали такі важливі дані, як економічний клімат регіону. У зв’язку з війною на Сході України багато інвесторів мають побоювання і не вкладають кошти у наші території. Інвестиційний паспорт такі побоювання спростовує реальною статистикою!

Також у новому паспорті фахівці визначили пріоритетні напрямки інвестування. Головні з них виокремили: промислове виробництво, агропромисловий комплекс та будівництво.

Загалом у виданні зібрана та структурована інформація про нашу область: географічне положення, людські ресурси, структуру економіки, зовнішньо-економічну діяльність, перелік інвестиційних проектів, а також довідкову інформацію для бізнесу. Зараз він вже є у доступі на сайті обласної ради в англомовній версії. Незабаром з’явиться і на інших мовах світу.

«Наше завдання полягає в збільшенні інвестицій у області. Дуже зручно, що аналітичний документ, відображає економічну картину в регіоні. Інвестору легше зважитись на певні вкладення, коли він бачить такий детальний аналіз та необхідну статистику. Область заявляє про себе з різних сторін та сфер. Щороку дані будуть оновлюватися», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...