App Store Google Play

На Січеславщині зводять ще один садок з оригінальною архітектурою

31.10.2018 18:30
На Січеславщині зводять ще один садок з оригінальною архітектурою

В різних куточках області з’являються дитячі садочки з оригінальною архітектурою. Нещодавно нові заклади відкрили в Обухівці та Підгородному. Садок у формі бджолиних стільників буде і у маленьких мешканців Іларіоновської громади. Будівля вже готова. Її звели на місці пустиря в центрі Іларіонового. У розпалі – внутрішнє оздоблення та облаштування території. Заклад прийме 115 малюків. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Створити сучасні умови для всебічного розвитку дитини – завдання Президента України Петра Порошенка. По всій області зводимо «з нуля» садочки з оригінальною архітектурою. Будівлі – енергоефективні, безпечні, відповідають сучасним стандартам. Модерновий дитсадок, що зводимо в Іларіоновому, прийме 115 малюків», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Новий дитсадок в Іларіоновому зводять поряд з уже існуючим – «Катюшею». Заклад – переповнений.

«Наш садочок розрахований на 110 місць, та відвідують його 160 малюків. Дітей привозять з усієї громади – це і мешканці Іларіонового, і навколишніх сіл, – розповіла завідувач дитсадка «Катюша» Наталія Бур’ян. – Ми всі дуже чекаємо на відкриття нового садка. Це буде сучасний осередок для розвитку малечі, а головне – нарешті дошкільний заклад зможуть відвідувати ті діточки, які зараз перебувають у черзі».

Двоповерхова будівля майбутнього закладу, що зверху має вигляд бджолиних стільників, вже готова. Великі вікна – з додатковою термоізоляцією. Залишилося облаштувати фасад різнокольоровою плиткою. На даху – встановити сонячні батареї. Тепло вироблятиме альтернативна котельня. Її звели поруч.

Всередині будівельники вже змонтували всі комунікації. Завершили і стяжку підлоги. Наразі обшивають стіни гіпсокартоном, шпаклюють сходові марші.

Кожен «стільник» – для окремої групи. Таких у садку буде шість. Там облаштують спальні та ігрові.

Будівля – із внутрішнім подвір’ям. Підлога із підігрівом. Вже змонтували систему таїння снігу і льоду та водовідведення. За будь-якої погоди на подвір’ї буде сухо.

«Новий дитсадок, та ще й за таким вдалим сучасним проектом, – чудовий подарунок для громади. Дякуємо за це обласній владі, – сказала заступник Іларіонівського селищного голови Лідія Денисенко. – Плануємо оголосити в громаді конкурс на кращу назву для майбутнього закладу».

Територію навколо дитсадка облаштовують тротуарною плиткою. Передбачили і місця під дитячі майданчики з альтанками – для кожної групи.

«Доньці вже три рочки, а ми ніяк не можемо потрапити до дитсадка – заклади переповнені. Доводиться крихітку залишати з бабусею – ми з чоловіком працюємо, – поділилася мешканка Іларіонового Людмила Штельмах. – Покладаємо величезні сподівання на новий садочок. Думаю, нашій Златочці там буде затишно та комфортно».

Нині на Дніпропетровщині зводять «з нуля» чотири дитсадка – в Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках, Іларіоновому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...