App Store Google Play

Філатовську оптимізацію освіти у Дніпрі визнано незаконною

31.10.2018 16:40
Філатовську оптимізацію освіти у Дніпрі визнано незаконною

Філатовську оптимізацію шкіл у місті визнано незаконною. Про це повідомив народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«Я від самого початку виступив категорично проти цієї цинічної псевдореформи, котра передбачає звільнення з роботи понад 2 000 працівників та скорочення річного фонду заробітної плати освітян на 100 мільйонів гривень», - пише він.

Після низки депутатських звернень Державна служба якості освіти Міністерства освіти і науки України вивчила діяльність департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради й виявила факти порушень чинного законодавства та перевищення повноважень, зокрема під час видання злощасного наказу №29 від 05.02.2018 р., яким керівникам комунальних закладів освіти наказано провести скорочення штатних розписів та чисельності працівників.

Держслужба якості освіти зафіксувала факт кримінального правопорушення з боку чиновників мерії за статтею 365 Кримінального кодексу України.

Відповідь, яку виклав Андрій Денисенко на своїй сторінці у соцмережі, має суттєво допомогти профспілкам освітян міста Дніпра в їхній справедливій боротьбі в суді проти оптимізації та на захист прав незаконно звільнених людей.

Зі свого боку Андрій Денисенко спрямував звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ з метою зупинити знущання над системою освіти Дніпра та притягнути винних до передбаченої законом відповідальності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...