App Store Google Play

З початку року по субсидію звернулись втричі менше мешканців Дніпропетровщини

30.10.2018 09:20
З початку року по субсидію звернулись втричі менше мешканців Дніпропетровщини

У вересні 2018 року субсидіями скористались майже 120 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Середній розмір субсидії на одну родину склав 155,9 грн. Такі дані наводить Обласне управління статистики.

Загалом за дев'ять місяців поточного року по субсидію на  відшкодування витрат за послуги ЖКГ звернулись втричі менше родин, ніж за той самий період 2017 року. Втім, це пов'язано не зі зростанням рівня життя, а з новими правилами нарахування житлово-комунальних компенсацій, які від травня стали більш жорсткими, тож чимало родин втратили право на отримання субсидії. 

Переважно субсидію у держави просять мешканці міст регіону, в сільській місцевості мешкають лише 10% від усіх заявників.

З початку року сума субсидій, призначених населенню склала майже 51 млн грн – це в 4,7 раза менше відповідного минулорічного показника.

Водночас, разову субсидію на придбання скрапленого газу та побутового палива частіше отримують мешканці сіл: вісім тисяч проти трьох з половиною в містах. Сума «газової» субсидії на одне домогосподарство складає 3,1 тис. грн, загалом з початку року на неї витрачено майже 34,5 млн.грн. Торік за аналогічний період було відшкодовано трохи більше 28 млн.грн.

Наступного року, згідно з рішенням Уряду, правила отримання субсидій буде змінено: деякі стануть менш жорсткими, втім з'являться і нові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...