App Store Google Play

З початку року по субсидію звернулись втричі менше мешканців Дніпропетровщини

30.10.2018 09:20
З початку року по субсидію звернулись втричі менше мешканців Дніпропетровщини

У вересні 2018 року субсидіями скористались майже 120 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Середній розмір субсидії на одну родину склав 155,9 грн. Такі дані наводить Обласне управління статистики.

Загалом за дев'ять місяців поточного року по субсидію на  відшкодування витрат за послуги ЖКГ звернулись втричі менше родин, ніж за той самий період 2017 року. Втім, це пов'язано не зі зростанням рівня життя, а з новими правилами нарахування житлово-комунальних компенсацій, які від травня стали більш жорсткими, тож чимало родин втратили право на отримання субсидії. 

Переважно субсидію у держави просять мешканці міст регіону, в сільській місцевості мешкають лише 10% від усіх заявників.

З початку року сума субсидій, призначених населенню склала майже 51 млн грн – це в 4,7 раза менше відповідного минулорічного показника.

Водночас, разову субсидію на придбання скрапленого газу та побутового палива частіше отримують мешканці сіл: вісім тисяч проти трьох з половиною в містах. Сума «газової» субсидії на одне домогосподарство складає 3,1 тис. грн, загалом з початку року на неї витрачено майже 34,5 млн.грн. Торік за аналогічний період було відшкодовано трохи більше 28 млн.грн.

Наступного року, згідно з рішенням Уряду, правила отримання субсидій буде змінено: деякі стануть менш жорсткими, втім з'являться і нові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...