App Store Google Play

У Дніпрі формують нове покоління молодих підприємців

30.10.2018 08:00
У Дніпрі формують нове покоління молодих підприємців

У стінах Дніпропетровської обласної ради зібралися молоді студенти - майбутні підприємці. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на перс-службу Дніпропетровської обласної ради.

"Міцна економіка країни будується на прибутковому і стабільному бізнесі. В свою чергу успішність бізнесу найчастіше залежить від вдалої ідеї та цілеспрямованої людини. Саме таких активних майбутніх підприємців зібрали в облраді", - зазначають в прес-службі.

Молоді студенти презентували свої проекти та бізнесові напрацювання. Наприклад, дві дівчини представили проект спеціалізованого кафе з можливістю вивчення англійської мови. Після презентації кожен отримав професійні консультації від експерта Вадима Шумахера від Creativelab «I.DE.Я» та представників «Центру підтримки малого та середнього бізнесу».

Таке засідання Студентської Бізнес Ради проходить вже вдруге. Головна мета – допомогти молоді на початку їх підприємницького шляху, дати необхідні знання, підкорегувати існуючі проекти. Також на подібних заходах учасники мають можливість знайти однодумців та налагодити корисні контакти. 

В подальшому планується залучити до таких обговорень і представників «Співдружності соціальних підприємців». Саме таке покоління молодих підприємців необхідно виховувати в області, переконує голова обласної ради Гліб Пригунов.

«Мета всієї країни зараз поступово відроджувати малий та середній бізнес. Це процес не на один рік. Допомагати треба як діючим підприємцям, так і майбутнім. Ініціативна молодь, яка хоче розвиватися у цьому напрямку – це наша запорука стабільної економіки надалі. Тож допомагати їм у починаннях треба обов’язково», - зазначив Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...