App Store Google Play

У Дніпрі формують нове покоління молодих підприємців

30.10.2018 08:00
У Дніпрі формують нове покоління молодих підприємців

У стінах Дніпропетровської обласної ради зібралися молоді студенти - майбутні підприємці. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на перс-службу Дніпропетровської обласної ради.

"Міцна економіка країни будується на прибутковому і стабільному бізнесі. В свою чергу успішність бізнесу найчастіше залежить від вдалої ідеї та цілеспрямованої людини. Саме таких активних майбутніх підприємців зібрали в облраді", - зазначають в прес-службі.

Молоді студенти презентували свої проекти та бізнесові напрацювання. Наприклад, дві дівчини представили проект спеціалізованого кафе з можливістю вивчення англійської мови. Після презентації кожен отримав професійні консультації від експерта Вадима Шумахера від Creativelab «I.DE.Я» та представників «Центру підтримки малого та середнього бізнесу».

Таке засідання Студентської Бізнес Ради проходить вже вдруге. Головна мета – допомогти молоді на початку їх підприємницького шляху, дати необхідні знання, підкорегувати існуючі проекти. Також на подібних заходах учасники мають можливість знайти однодумців та налагодити корисні контакти. 

В подальшому планується залучити до таких обговорень і представників «Співдружності соціальних підприємців». Саме таке покоління молодих підприємців необхідно виховувати в області, переконує голова обласної ради Гліб Пригунов.

«Мета всієї країни зараз поступово відроджувати малий та середній бізнес. Це процес не на один рік. Допомагати треба як діючим підприємцям, так і майбутнім. Ініціативна молодь, яка хоче розвиватися у цьому напрямку – це наша запорука стабільної економіки надалі. Тож допомагати їм у починаннях треба обов’язково», - зазначив Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...