App Store Google Play

Тимошенко втрачає відданих партійців у рідній області через співпрацю з Опоблоком

30.10.2018 13:20
Тимошенко втрачає відданих партійців у рідній області через співпрацю з Опоблоком

Від Юлії Тимошенко пішов ще один відданий партієць. Про свою незгоду з політикою «Батьківщини» заявив керівник Солонянської організації, багаторічний соратник Юлії Тимошенко Олександр Зайвий.

Про причину свого звільнення з посади досвідчений керівник, який був також членом керівного органу обласного осередку, розповів у відкритому листі: це незгода з нав’язуванням обласною організацією «Батьківщини» співпраці з «Опозиційним блоком» на майбутніх виборах.

«Я, Зайвий Олександр Романович, хочу проінформувати громадськість про своє звільнення з посади голови Солонянської районної організації «Батьківщина», у зв’язку з категоричною незгодою з рішенням керівника Дніпропетровської обласної організації «Батьківщина» А.М. Ульяхіної щодо необхідності співпраці з «Опоблоком» та колишніми регіоналами на майбутніх президентських та парламентських виборах», - написав він у зверненні, яке опубліковане в районній газеті.

На переконання Зайвого, співпраця з ворогами заради  політичних амбіцій керівництва партії  є неприпустимою і шкодить інтересам держави.

Заяву про відставку вже колишній «батьківщинець» оприлюднив у ЗМІ, адже всі його намагання проінформувати однопартійців та громаду про небезпечний «новий курс» «Батьківщини» блокуються функціонерами «Батьківщини» та «Опозиційного блоку».

Це не перша публічна заява соратників Тимошенко, які пройшли з нею нелегкий шлях в опозиції до влади, щодо політичної стратегії партії.

Ще у 2016 році близько сотні харківських активістів «Батьківщини» публічно знищили свої партквитки на знак протесту проти співпраці партії з «Опоблоком» на виборах.

А менше місяця тому про розчарування в курсі політичної сили заяви весь осередок Мелітопольської «Батьківщини» на чолі з активісткою Євромайдану Мариною Сажнєвою.

На Дніпропетровщині вже спалахували скандали щодо тісної співпраці обласного керівництва з екс-регіоналами та «Опозиційним блоком».  Зокрема, йдеться про Криворізький осередок та фракцію, якими фактично керує кума Олександра Вілкула Ольга Бабенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...