App Store Google Play

Тимошенко втрачає відданих партійців у рідній області через співпрацю з Опоблоком

30.10.2018 13:20
Тимошенко втрачає відданих партійців у рідній області через співпрацю з Опоблоком

Від Юлії Тимошенко пішов ще один відданий партієць. Про свою незгоду з політикою «Батьківщини» заявив керівник Солонянської організації, багаторічний соратник Юлії Тимошенко Олександр Зайвий.

Про причину свого звільнення з посади досвідчений керівник, який був також членом керівного органу обласного осередку, розповів у відкритому листі: це незгода з нав’язуванням обласною організацією «Батьківщини» співпраці з «Опозиційним блоком» на майбутніх виборах.

«Я, Зайвий Олександр Романович, хочу проінформувати громадськість про своє звільнення з посади голови Солонянської районної організації «Батьківщина», у зв’язку з категоричною незгодою з рішенням керівника Дніпропетровської обласної організації «Батьківщина» А.М. Ульяхіної щодо необхідності співпраці з «Опоблоком» та колишніми регіоналами на майбутніх президентських та парламентських виборах», - написав він у зверненні, яке опубліковане в районній газеті.

На переконання Зайвого, співпраця з ворогами заради  політичних амбіцій керівництва партії  є неприпустимою і шкодить інтересам держави.

Заяву про відставку вже колишній «батьківщинець» оприлюднив у ЗМІ, адже всі його намагання проінформувати однопартійців та громаду про небезпечний «новий курс» «Батьківщини» блокуються функціонерами «Батьківщини» та «Опозиційного блоку».

Це не перша публічна заява соратників Тимошенко, які пройшли з нею нелегкий шлях в опозиції до влади, щодо політичної стратегії партії.

Ще у 2016 році близько сотні харківських активістів «Батьківщини» публічно знищили свої партквитки на знак протесту проти співпраці партії з «Опоблоком» на виборах.

А менше місяця тому про розчарування в курсі політичної сили заяви весь осередок Мелітопольської «Батьківщини» на чолі з активісткою Євромайдану Мариною Сажнєвою.

На Дніпропетровщині вже спалахували скандали щодо тісної співпраці обласного керівництва з екс-регіоналами та «Опозиційним блоком».  Зокрема, йдеться про Криворізький осередок та фракцію, якими фактично керує кума Олександра Вілкула Ольга Бабенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...