App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Софіївську школу для більш ніж 700 дітей

30.10.2018 14:40
ДніпроОДА реконструює Софіївську школу для більш ніж 700 дітей

Продовжується реконструкція Софіївської опорної школи, у якій навчаються більше 700 дітей. Дніпропетровська ОДА створює в ній новий освітній простір, основними принципами якого є енергоефективність, сучасне устаткування, мотивація й доступність. На прикладі окремого навчального закладу демонструємо, як українська освіта стрімко наближається до якості світової. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одним із ключів до європейського майбутнього держави є освіта, наголошує Президент України Петро Порошенко. До якісної освіти маємо забезпечити доступ кожної дитини будь-якого населеного пункту. У 2018-му впроваджуємо новітні стандарти в більш ніж 30-ти школах Дніпропетровщини. Також під час реконструкції будуємо пришкільні спортивні майданчики та оновлюємо міні-футбольні поля», – зауважив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Один із символів змін – опорна школа в центрі селища Софіївка. Її реконструкція триває вже півроку.

«Школа змінюється на краще, і ми це бачимо. Упевнені, такий ремонт вартий того, аби перетерпіти тимчасові незручності. Бо як досягти мети, якщо не йти до неї», – зазначила заступник директора школи Валентина Пархоменко.

Кипить робота на двох корпусах школи. Зокрема, в будівлі початкових класів, якій більше 80-ти років, підрядники замінили вікна, на фініші – утеплення фасаду, завершують перекривати дах. Всередині приміщення зміцнили перекриття, настелили підлогу, обшили стіни гіпсокартоном, стали до оздоблювальних робіт.

Корпус, де навчаються старшокласники, також у стадії ремонту. Тут відремонтували покрівлю, на третьому поверсі вставили сучасні енергоефективні вікна. Готова генерувати тепло оновлена система опалення.

«У мене перехоплює дух, коли я бачу, як змінюється школа. У моїй уяві вона – з новітніми технологіями, з куточками для відпочинку, комфортна та яскрава», – розказала десятикласниця Анастасія Камінська. 

Яскравими кольорами школа вирізнятиметься і ззовні, і зсередини. Проектувальники переконані, такий архітектурно й художньо облаштований простір мотивуватиме дітей до навчання.

«Вважаю, що школа буде дуже гарною, коли її відремонтують, і ми будемо краще навчатися», – сказала п’ятикласниця Анжеліка Гербут.

Вже практично готовий пришкільний стадіон. Будівельники встановили спортивне спорядження, наслали професійне штучне покриття. Залишилося нанести розмітку – і можна займатися фізкультурою. На думку учнів, новий спортоб’єкт – найбільший подарунок, адже повноцінного стадіону вони не мали ніколи.

«Реконструкція – дуже позитивна нота для нашої школи. Шкода, що мені не доведеться навчатися в нових умовах, бо наступного року я – випускник. Але ж в моєї молодшої сестри все попереду, тож вона відчує на собі всі переваги, – вважає одинадцятикласник Михайло Рудницький. – Найбільше вражає новий спортмайданчик. Тепер у дітей буде більше заохочення займатися спортом».

У планах на 2019-й – осучаснити шкільний спортзал і впорядкувати прилеглу територію.

У Софіївській опорній школі – більше 700 учнів. Заклад найбільший не тільки в об'єднаній громаді, а й в районі.

Раніше повідомлялося, що у Софіївці ДніпроОДА продовжує реконструкцію районної ДЮСШ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...