App Store Google Play

В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

29.10.2018 16:00
В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

Попри те, що в Україні індустрія коміксів не розвинена, в Дніпрі ініціативна група з числа представників торгової марки Ludum розробила і випустила україномовний комікс для дітей “СуперКоманда S.O.S, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають керівники проекту, цей комікс має на меті не тільки розважати дитячу аудиторію, а і спонукати їх до розвитку уяви та читання книжок.

Сама торгова марка Ludum існує лише декілька місяців, а її основна діяльність — виготовлення різноманітних настільних ігор для дітей. Тож комікс став певним експериментом для компанії.

“Наша команда хотіла аби діти поринули в яскравий світ фентезі з простими героями. Ми довго думали як це зробити завдяки грі й прийшли до висновку, що краще за все це вийде у вигляді книжки. На жаль в Україні діти не дуже люблять читати, тож було вирішено створити комікс з яскравими картинками”, - зазначила директор проекту Ярослава Гайдук.

Героїчна команда коміксу для дітей від 5 до 12 років складається з черепахи Шона, тукана Тука, Білки та дикобраза Діна, які мають унікальні здібності, завдяки яким вони можуть керувати стихіями.

Світ побачили вже два номери українського коміксу, а загалом серія передбачає дев’ять номерів, які виходитимуть один раз на місяць.

Також у планах Ludum створити комікс і для старшої аудиторії.

Нагадаємо, що у Дніпрі також можна знайти комікс про захисників донецького аеропорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...