App Store Google Play

В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

29.10.2018 16:00
В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

Попри те, що в Україні індустрія коміксів не розвинена, в Дніпрі ініціативна група з числа представників торгової марки Ludum розробила і випустила україномовний комікс для дітей “СуперКоманда S.O.S, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають керівники проекту, цей комікс має на меті не тільки розважати дитячу аудиторію, а і спонукати їх до розвитку уяви та читання книжок.

Сама торгова марка Ludum існує лише декілька місяців, а її основна діяльність — виготовлення різноманітних настільних ігор для дітей. Тож комікс став певним експериментом для компанії.

“Наша команда хотіла аби діти поринули в яскравий світ фентезі з простими героями. Ми довго думали як це зробити завдяки грі й прийшли до висновку, що краще за все це вийде у вигляді книжки. На жаль в Україні діти не дуже люблять читати, тож було вирішено створити комікс з яскравими картинками”, - зазначила директор проекту Ярослава Гайдук.

Героїчна команда коміксу для дітей від 5 до 12 років складається з черепахи Шона, тукана Тука, Білки та дикобраза Діна, які мають унікальні здібності, завдяки яким вони можуть керувати стихіями.

Світ побачили вже два номери українського коміксу, а загалом серія передбачає дев’ять номерів, які виходитимуть один раз на місяць.

Також у планах Ludum створити комікс і для старшої аудиторії.

Нагадаємо, що у Дніпрі також можна знайти комікс про захисників донецького аеропорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...