App Store Google Play

В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

29.10.2018 16:00
В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

Попри те, що в Україні індустрія коміксів не розвинена, в Дніпрі ініціативна група з числа представників торгової марки Ludum розробила і випустила україномовний комікс для дітей “СуперКоманда S.O.S, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають керівники проекту, цей комікс має на меті не тільки розважати дитячу аудиторію, а і спонукати їх до розвитку уяви та читання книжок.

Сама торгова марка Ludum існує лише декілька місяців, а її основна діяльність — виготовлення різноманітних настільних ігор для дітей. Тож комікс став певним експериментом для компанії.

“Наша команда хотіла аби діти поринули в яскравий світ фентезі з простими героями. Ми довго думали як це зробити завдяки грі й прийшли до висновку, що краще за все це вийде у вигляді книжки. На жаль в Україні діти не дуже люблять читати, тож було вирішено створити комікс з яскравими картинками”, - зазначила директор проекту Ярослава Гайдук.

Героїчна команда коміксу для дітей від 5 до 12 років складається з черепахи Шона, тукана Тука, Білки та дикобраза Діна, які мають унікальні здібності, завдяки яким вони можуть керувати стихіями.

Світ побачили вже два номери українського коміксу, а загалом серія передбачає дев’ять номерів, які виходитимуть один раз на місяць.

Також у планах Ludum створити комікс і для старшої аудиторії.

Нагадаємо, що у Дніпрі також можна знайти комікс про захисників донецького аеропорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...